Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Zöld Lámpások

Zöld Lámpások 2010 aug. 12 07:29 #127

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
Minden a Zöld Lámpásokról... :)
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Utolsó szerkesztés: 2017 dec. 29 20:13 Beküldte Pepea.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AmbrusAttila, kvasztics

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 12 19:41 #128

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Ezer köszönet a Zöld Lámpás Alakulat v2 04. részért!
Guy Gardner továbbra is vicces volt. Mert üdülni ment, de nem mindig figyel oda, hogy akár veszély is lehet a közelében.
A történet izgalmasan kezdődik. Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!

A képregények listáján látom, hogy az 1-3. része is kinn van. Szürke színnel jelölve, mert azok az Allcomicson vannak. Akkor ezek szerint lesz majd még ilyen linkek, ami nálatok lesz azaz folytatódik(X-Erő, Zöld Lámpás Alakulat, stb.), de egy-két vagy néhány része más oldalon vannak?

A borító pedig nagyon jó lett. Főleg a felírat is: Pihenés & Relaxáció.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 13 00:01 #129

  • Genzo
  • Genzo profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 28
  • Köszönetek száma: 5
Köszi srácok a Zöld Lámpás Alakuat 4-et. Jó kis sztori volt, Guy bedobott pár poént. A folytatás is várós, jó munkát hozzá. :)

Nem akarok szőrszálat hasogatni, de a kredtrész feletti bevezető szövegben vannak kisebb hibák, pl minden \"ő\" helyett \"o\" van, meg még pár ékezet lemaradt, ez gondolom a font miatt van, és még annyi, hogy lemaradt egy \"T\" a \"rendfenntarTó\" szóból ugyanott a bevezető szövegben. De ezek nem nagy dolgok, csak gondoltam megemlítem. ;)
Utolsó szerkesztés: 2010 aug. 13 00:05 Beküldte Genzo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 13 00:30 #130

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszi a Zöld Lámpás Alakulat v2 #4-et, már eléggé vártam a folytatást. Nem is csalódtam benne, jó rész volt ez. Izgalmas, olvasmányos, és ahogy halad ez a sorozat, egyre jobb lesz. :) Az is tetszik, ahogy folyamatosan több szálon fut a cselekmény. Várom a folytatást!;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 13 01:50 #131

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
A NEGYEDIK RÉSZ JÓ VOLT. DE a garérián van mit javítani. Az alcomics galériája jobb volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 17 14:55 #134

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
keildavid írta::
A képregények listáján látom, hogy az 1-3. része is kinn van. Szürke színnel jelölve, mert azok az Allcomicson vannak. Akkor ezek szerint lesz majd még ilyen linkek, ami nálatok lesz azaz folytatódik(X-Erő, Zöld Lámpás Alakulat, stb.), de egy-két vagy néhány része más oldalon vannak?
Igen lesz ilyen több is, X-erő (Éjszárny, Kábel, Túlontúl stb.) esetében is. :)
Genzo írta::
Nem akarok szőrszálat hasogatni, de a kredtrész feletti bevezető szövegben vannak kisebb hibák, pl minden \"ő\" helyett \"o\" van, meg még pár ékezet lemaradt, ez gondolom a font miatt van, és még annyi, hogy lemaradt egy \"T\" a \"rendfenntarTó\" szóból ugyanott a bevezető szövegben. De ezek nem nagy dolgok, csak gondoltam megemlítem. ;)
Teljesen jogos, (mi is észrevettük már közben) igen valami gáz van a betűtípussal PS-ben, nem akarja megjeleníteni az említett betűket. Egyelőre még dolgozunk a problémán, és nemsokára javítjuk a dolgot, kösz, hogy szóltál.
solymosgyu írta::
A NEGYEDIK RÉSZ JÓ VOLT. DE a garérián van mit javítani. Az alcomics galériája jobb volt.
Örülök, hogy tetszett. Szerintem nem volt jobb az AC galériája (bár ez csak az én magánvéleményem), ha megszokod ennek a kezelését szerintem te is rájössz. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 17 15:19 #135

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Teljesen jogos, (mi is észrevettük már közben) igen valami gáz van a betűtípussal PS-ben, nem akarja megjeleníteni az említett betűket. Egyelőre még dolgozunk a problémán, és nemsokára javítjuk a dolgot, kösz, hogy szóltál.
A Hzs font pakkból van a font? Ha igen, akkor kérjétek meg talgaby-t, hogy javítsa ki az adott fontot.:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 19 20:37 #137

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
A borító pedig nagyon jó lett. Főleg a felírat is: Pihenés & Relaxáció.
Ja, csak kár, hogy ez a kifejezés magyarul \"pihenés, nyugalom\"...
A font nem tűnik ismerősnek, de rég állítottam már össze a HZs-pakk újított verzióját (és elvileg még idén lesz harmadik kiadás is). Mindenesetre tényleg küldjétek el nekem, gyorsan meg tudom csinálni, ha kell.
Amúgy ha őszinte lehetek, én a helyetekben marhára ráfeküdnék erre a sorozatra, mert jelenleg is a legjobb kozmikus cím a két nagytól, veri a két marvelest is. Jó karakterek, jó sztori, izgalmas cselekmény, megfelelő helyen humor is, nem kell ide más. Még Guy is egy elviselhető figura benne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 aug. 22 02:31 #143

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
talgaby írta::
Ja, csak kár, hogy ez a kifejezés magyarul \"pihenés, nyugalom\"...
Szerintem a relaxáció is van annyira elterjedt szó, hogy használhassuk, és ide különösen passzolt, mivel az egész bolygó egy relaxációs központ, és magyarul sem úgy hívjuk, hogy nyugalmi központ. :)

A font nem Hzs-s, a neve Zold_lampas, ebből kifolyólag szerintem még anno a sorozat indulásánál Sendy dobta össze, mindenesetre majd lehet tényleg megkereslek vele, ha mi már végképp tanácstalanok leszünk...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Zöld Lámpás Alakulat 2010 szept. 08 22:24 #161

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Ezer köszönet a Zöld Lámpás Alakulat v3 05. részért!
Ismét jó a történet. A Zöld Lámpás Alakulatba látszik, hogy néhány oldalon keresztül más-más Zöld Lámpások eseményeit lehet látni. Natu, Gardner, stb.
Mindenhol vannak zűrzavarok és a Zöld Lámpások pedig megállítják a veszélyt.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Utolsó szerkesztés: 2010 szept. 09 02:48 Beküldte keildavid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.