Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Zöld Lámpások

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 05 12:43 #1516

  • Olman
  • Olman profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 10
  • Köszönetek száma: 7
A másik oldalon tudtommal ott csak megjelenésre várnak a ZL részek, mert ezen az oldalon találhatóak a folytatást képező ZLA részek. Amíg itt nem készülnek el, addig ott sem jelenik meg új rész, hiszen az értelmetlen történeti ugrás lenne - ezt többször írták. Remélem, sikerül haladni az elkészítéssel... de ha évekig váratják a közönséget, előbb-utóbb valaki majd szépen elkészíti és akkor végre beindulhat a folytatás a másik oldalon is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 05 15:11 #1518

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Emlékeim szerint múltkor már felajánlottam Drisnek, hogy nyugodtan csinálja meg saját íze szerint azt az 5 részt, mivel a fordítások nem fognak egyezni, de ő inkább... "szónokol". :) Mindenesetre azért vicces, mert rájuk is várnak (és vártak is már rájuk is ezelőtt más oldalak is fél-egy éveket is ;) csak más oldalak nem csinálták a "szónoklatot") más sorozatoknál, csak ugye "más szemében a szálkát..."
Olman beküldte:
de ha évekig váratják a közönséget, előbb-utóbb valaki majd szépen elkészíti és akkor végre beindulhat a folytatás a másik oldalon is.
=D =D =D =D :D :D :D :D =D =D =D =D
Ez díjnyertes beszólás volt. :bajnok:
Utolsó szerkesztés: 2013 jan. 05 15:36 Beküldte holloo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 06 11:54 #1521

  • Sztaniszlav
  • Sztaniszlav profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 13
Először is szeretném megköszönni az eddigi Alakulatokat és tényleg csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogy várható-e a továbbiakban a többi rész honosítása? Mert a crossover igen izgalmasnak igérkezik.
Ezenkívül csak jelezni szeretném, hogy az utolsó ZLA számban a végén van egy dupla oldal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 06 16:09 #1524

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Sztaniszlav beküldte:
Először is szeretném megköszönni az eddigi Alakulatokat és tényleg csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogy várható-e a továbbiakban a többi rész honosítása?
Nagyon szívesen. Természetesen folytatódnak, mivel, most befejeztük szinte az összes minit, 2013-ban megint inkább az ongoingok kerülnek majd előtérbe. A ZL - Smaragdzöld Hajnal jan 24-én, a ZLA v2 pedig jan 31-én, ha jól láttam a menetrendben. :X
Utolsó szerkesztés: 2013 jan. 06 17:00 Beküldte SilSur.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vagide

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 06 17:13 #1525

  • Sztaniszlav
  • Sztaniszlav profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 13
Éljen! Köszönöm szépen a tájékoztatást! Várom már nagyon mindkettőt! :cool:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 07 09:26 #1527

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
Sztaniszlav beküldte:
Ezenkívül csak jelezni szeretném, hogy az utolsó ZLA számban a végén van egy dupla oldal.
:hello:
Nagyon szépen köszönöm! Ki is javítottam. ;)
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 08 16:08 #1528

  • Dris
  • Dris profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
holloo beküldte:
Emlékeim szerint múltkor már felajánlottam Drisnek, hogy nyugodtan csinálja meg saját íze szerint azt az 5 részt, mivel a fordítások nem fognak egyezni, de ő inkább... "szónokol".

Höhö. Azért ajánlottad fel, mert sunyiban előre megcsináltattad mindet, beleértve az összes miénket is, és gondoltad majd ugrok a csalira, aztán egyszerre kirakhatjátok mindet előttünk, hogy "bosszút állj" a sérelmeiden. Korrekt kis terv, valóban, kár, hogy tudtam róla. ;)
Szerencsére a csapattársaid ennél becsületesebbek.
azt értsd meg, hogy nem én vagyok vérig sértve és nem én viselkedek durcás kisgyerek módjára azzal, hogy direkt hátráltatom a crossovert.
Töröld nyugodtan a hsz.-em, ha ettől jobb lesz neked. :D
Utolsó szerkesztés: 2013 jan. 08 16:10 Beküldte Dris.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 08 18:52 #1529

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Nem, semmi értelme nincs törölni a hsz-d, mert úgyis beregisztrálsz másik néven és tovább vádaskodsz, mint, ahogy a múltkor is tetted. Olman hsz-e után is biztos voltam benne, hogy hamarosan jössz te is újra. :bajnok:

Én senkivel nem csináltattam meg előre semmit, nem is tudok róla, hogy bármilyen "ti" képregényetek kész lenne nálunk - ellenben akkor már itt megjegyezném, hogy ellenben ti nagyon gyorsan kidobtátok a Köpeny és Kardot, holott az tudtommal a mi foglalásunk ;) de, ha valamelyik csapattársamtól ezt hallottad (amit én azért erősen kétlek), akkor sajnos én valóban eléggé csalódtam a becsületességükben és a szavahihetőségükben.

És sajnos igen, pontosan te vagy vérig sértve (mivel nem én szaladgálok már megint a másik fórumára vádaskodni), és pontosan ezért akarod állandóan bizonygatni, hogy én vagyok a rossz, nekem más dolgom sincs, mint veled foglalkozzak, ellened szervezkedjek, és mindenáron a te munkádat hátráltassam.

A felajánlásomban nem volt semmi hátsó szándék, mivel például Assa is elkérte tőlem az Éjszárny bizonyos részeit, amik crossoveresek, és mivel a Btc-n az elejétől fognak menni, belátható időn belül nem érünk oda, mondtam, hogy nyugodtan csinálja meg saját íze szerint a crossoveres részeket. (de persze biztosan azt a "százakárhány" részes Batman crossovert is jó előre megcsináltattam és csak arra várok, hogy Assán fene nagy bosszút álljak és kirakom, mert azzal én aztán nagyon sokat nyerek, elvégre nekem sem plusszmunka.... :asit: )

De megemlíthetném Genzót is, akinek ugyanúgy átadtam a Deadpool v3-as sorozat bizonyos részeit, amiket nagyon szeretett volna honosítani és azóta már kint is vannak a hzs-n, de akkor ezek szerint nyilvánvalóan ellene is tervezek valami nagy gonosz tervet a te logikád szerint...

Szóval, igazából én erre a dolgodra nem is igazán tudok már mit mondani, max. annyit, hogy köszi szépen, hogy benéztél remélem máskor is jössz, talán legközelebb olvasol is majd valamit és nemcsak gépelsz... :hello:
Utolsó szerkesztés: 2013 jan. 08 18:53 Beküldte holloo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 08 19:23 #1530

  • Dris
  • Dris profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
Nem Olman miatt írtam, és nem is azért, hogy veszekedést szítsak, hanem, mert te rólam beszéltél, ennyi. engedd már meg, hogy reagáljak, ha megnevezel.^^ Törölheted, bannolhatsz, szerintem nem túl fair, de nem fog álmatlan éjszakákat okozni.
Mi nem tudjuk ezt már megbeszélni kötekedés nélkül, rendben, nekem is van egy stílusom és neked is, felfogtam. Van ilyen. De én úgy érzem és tapasztalom, hogy még mindig te állsz az egész GL ügyhöz sértődötten, haraggal, ezért hátráltatod. Ha nem igaz, annál jobb.
Nem érdekel, hogy mit hiszel rólam vagy az AC-ról, csak tök jó lenne, ha túltennénk végre magunkat ezen az öriharin a GL érdekében. Más fórumokon én nem szónokolgatok, maximum a sajátunkon mondom el, szerintem miért nem haladunk egy jó ideje. Jó lenne, ha mennének rendesen a füzetek és nem azzal kellene foglalkozni, hogy ki baszik ki kivel. Ennyit szeretnék. Hogy menjen le a Sinestro, aztán csá.
(Ami pedig a magyarázkodásodat illeti azzal kapcsolatban, amit írtam fentebb, korrektségből nem reagálok rá.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jan. 11 16:32 #1541

  • Cid
  • Cid profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 26
  • Köszönetek száma: 3
Dris, te egy akkora TROLL vagy, hogy az már fáj. :L
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.