Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Zöld Lámpások

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jún. 07 21:47 #1887

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
EnemyEr beküldte:
Sziasztok még új vagyok az oldalon és nem tudom h hol máshol kérdezhetném meg.
Tervezitek valamikor a DC Blackest Night story line fordítását? Tudom h ez egy nagyon hosszú történet, de volt e már róla szó h elkezditek fordítani, vagy ez még várat magára?
Előre is köszönöm a válaszotokat és nagyon hálás vagyok eddigi munkáitokért. :D
Szia, üdvözlöm BLATECO táborában, megkérlek, ne létrehozz új témát.
Amúgy Blackest Night, nálunk csak ZLA vonalon lesz, ami lemegy mostanában ZLA-k, akkor jönnek BN lesz. Fővonali sztori, másik oldalon lesz.
Üdv, Pepea
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 jún. 16 16:50 #1894

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Zöld Lámpás - Smaragdzöld Hajnal 3-6.: Elolvastam ezt az utolsó 4 részeket is. Jó volt ez a történet és tetszett. ;)
Hal Jordan-ről kissé fura volt, hogy ebbe valami más is történt. Pl. hogy Hal Jordan mi mindent elhibázott. Erre többször is utalt rá a főszereplő. Bár ebbe teljesen másképpen mutatták be Hal Jordant, hogy Zöld Lámpás lett, de mégis jó ötlet ilyen történetet is elolvasni magyarul. Köszönöm! ;)
Ha jól tudom, van egy második minisorozat is ugyanezzel a címmel.

Zöld Lámpás Alakulat v2 10-11.: Itt pedig egyre jobban halad a történet. Főleg azzal, hogy minden Zöld Lámpásokról kiderül, hogy nekik sose egyszerű az élet. Főleg, amikor sok nehézségek vannak a galaxisban és a kötelességüket kell teljesíteniük.

Zöld Lámpás - Mozi előzmény: Érdekes történet volt. Hihetetlen, hogy mennyi előzmények vannak a mozi film előttiekből. És persze az is külön érdekes, hogy minden részben más-más Zöld Lámpás szemszögéből derül ki, hogy hogyan kezdődik ez az egész történet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Zöld Lámpás Alakulat 2013 júl. 09 22:47 #1923

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Sziasztok! A kérdésem az, hogy a Zöld Lámpás Alakulatban volt-e a Sinestro hadtesthez kapcsolódó rész és ha igen, tervezitek, hogy honosítjátok? :dilis:
B) Hahó!? Válaszolna valaki?? :nemtom:
Utolsó szerkesztés: 2013 aug. 01 06:35 Beküldte cataclysm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 13 07:54 #2076

  • Sztaniszlav
  • Sztaniszlav profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 13
Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni, hogy a jövőben lesznek e még Zöld Lámpások? Az alakulatos dolgokra gondolok, szívesen olvasnám az alakulat történeteit a Sinestro háborúban.
A másik amit szeretnék kérdezni/mondani, hogy a ZL részlegben nagyon sok képregény elérhetetlen. Ezek valamikor vissza lesznek pakolva?
A ZLA v2 harmadik száma szintén elérhetetlen.

Köszi a válaszokat!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 13 08:22 #2077

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Lesznek, Lámpásos történetek, később. Én a téma Új52-es sorozatainak fordításaiért felelek, ezek készen állnak. A régebbi sorozatokról semmi konkrétat nem tudok, hogyan/ mikor/merre meddig ezügyben.

Mindenképp vissza lesznek pakolva, ha már egyszer elkészültek. Nem tudom mi volt az akadálya, hogy eddig nem. Majd megérdeklődöm, ha csak időhiány, akkor beütemezzük őket, és hírben értesítjük olvasóinkat, hogy ez-és az újra elérhető.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mozo1112

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 13 08:34 #2078

  • Sztaniszlav
  • Sztaniszlav profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 13
Köszi szépen a gyors választ!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 15 14:28 #2091

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Sztaniszlav beküldte:
Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni, hogy a jövőben lesznek e még Zöld Lámpások? Az alakulatos dolgokra gondolok, szívesen olvasnám az alakulat történeteit a Sinestro háborúban.
A másik amit szeretnék kérdezni/mondani, hogy a ZL részlegben nagyon sok képregény elérhetetlen. Ezek valamikor vissza lesznek pakolva?

Lesznek Zöld Lámpások, elméletileg mind a ZL v3 és a ZLA v2 is folytatódni fog hamarosan. A v3-nál a teljes honosítógárda cserélődik (ha jól tudom), a v2-nél pedig beíróváltás van, de amint lezajlik a dolog folyamatosan fognak menni újra ezek a sorozatok is.

Az nagy segítség lenne, ha leírnád, hogy pontosan melyek azok a képregények, amiket nem tudsz elérni, mert valószínűleg csak a hozzáférés van rosszul beállítva, mivel elméletileg minden fel lett már pakolva...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 16 21:59 #2097

  • mozo1112
  • mozo1112 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 14
  • Köszönetek száma: 4
Nem tudom, erre gondolt e, de pl a 3. kötet füzeteinél ki vannak rakva a borítók képei színesben, de nézegetési/letöltési lehetőség nincs.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 16 23:37 #2098

  • Christianes
  • Christianes profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 15
  • Köszönetek száma: 13
Sziasztok!

Íme az elérhetetlen lámpások listája:
- All-American Comics
- Smaragdzöld Alkony
- Kyle Rayner éra
- Zöld Lámpás/Flash - Gyorsabb barátok
- Zöld Lámpás - Titkos akták és Fejezetek

Ezen címek füzeteinél csak a borító van feltéve, a szokásos (olvasás/letöltés/fórum) opció gombok nem is láthatóak.
Valamint a Zöld Lámpás - Mozi előzményeknél a Kilowog füzetnél szerepel az opció gombok helyén a karbantartás felírat.

Remélem segítettem :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Zöld Lámpás Alakulat 2013 szept. 18 22:19 #2104

  • Sztaniszlav
  • Sztaniszlav profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 13
Először is köszönöm szépen az Új52-es ZL-ket! Nagyon jól indult az összes! A Harmadik Sereg izgalmas szálnak hangzik, várom már nagyon :)
Az elérhetetlen képregényeket már felsorolták előttem, annyival egészíteném ki, hogy a ZLA v2 harmadik füzete is elérhetetlen. Ott van a nézegetés meg minden, csak nem akar betölteni. Nálam legalábbis.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.