Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Fordulópont

Fordulópont 2013 szept. 06 22:54 #2060

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
A mellékszálakból, többet már nem terveztek honosítani? Tudom, hogy hatvan valahány füzetben ment, de azért még jó lenne szemezgetni belőlük!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 2013 szept. 07 13:45 #2061

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Én úgy tudom, hogy a csapatból már összeszerveződtek még pár minire, szóval előbb-utóbb még biztos lesz visszatérés a Fordulópont világába. :X
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 2013 szept. 08 07:03 #2063

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
:) Jó lenne!! Szerintem van ott még egy-két érdekes sztori, mint pl. a Superman Project! :cool:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 52. 2013 szept. 09 20:23 #2067

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Én elíndítanám a fordulópont 52-őt, Mely folytatná a fordolópont történetét. Mi történt flahs-sal? Mi történt a földdel? És hogyan ér véget a dc-s történelem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 52. 2013 szept. 09 21:54 #2068

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
A DC történelem nem ért véget, a Fordulópont közvetlen folytatásai az 52-es sorozatok. Flash további történetét olvashatod a saját sorozatában itt nálunk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 2013 szept. 10 08:10 #2069

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Solymosgyu, te jobban jártál volna, ha úgy tekinted, hogy a Végtelen Világok Krízisénél Véget ér a DC történelem, vagy a Nulladik Órában, a Végtelen Krízisben,így erre a „történelem véget ér dologra” nem kellett volna a Fordulópontig várnod.

De konkrét kérdéseidre: Flash az új 52 univerzumban van, miután 2x-ra a Fordulópont végén újraindította az univerzumot (Pandora ténykedése ebben zavaros-és zavaró, mert az Új52-es dolgaiból és háttértörténetéből nem igazán jön le egy ilyen manőverhez honnan lenne ereje, szevasz nekem jobban tetszett ebben a formában az animációs film, ahol ő nem volt + zavaró dolog, hogy Flash sikeresen olvasztotta ugye a Wildstorm és a Vertigo univerzumokat(ez utóbbinak csak egy részét, de végülis nem 1 univerzumot hozott létre, mert ha csak a honosításinkat olvassátok, akkor látjátok, már van Föld2 is, hanem ő is új multiverzumot rántott össze (vagy az-az egy is elég hamar elkezdett osztódva szaporodni), állapota szerint olyasmit, mint a Végtelen Világok Krízise előtt volt, csakhogy a nagy kozmikus kataklizmák kígyója a saját farkába harapjon).

Flash tehát Új52ben van!!!, a Fordulópontra mint eseményre emlékszik (egyébként a Liga sorozatban látni, hogy Batmannél a levél), de Flash úgy tudja, mindent visszacsinált olyanra, amilyen a Fordulópont előtt volt (tehát a változásokat, még a legszembetűnőbb ruhaváltozást sem észleli, a Fordulópont előtti világra már nem emlékszik)
A Fordulópont világa meg ezen magyarázat szerint törlődött (vagyis soha meg sem történt). Bár simán meglehetne magyarázni a dolgot, hogy minden utólagos mókolás az időben nem változtat, csak párhuzamos dimenziót kreál, vagy mivel lényegében Flash keze által multiverzum jött létre, hogy a Fordulópont világa továbbra is létezik. A Vége jó sztoriknak lehetne bevezető, mert annál az apokaliptikus csatánál kezdésnek nem nagyon tudnak nagyobb kakit a nyakukba önteni.
Amíg nem láttam a DCUP 19 teljes kétoldalas borítóját, csak a felét
www.comicvine.com/dc-universe-presents-1...history/4000-397494/
azt hittem, hogy lesz visszatérő a Fordulópont világából, és a felgyógyult Thawne vagy a háborúzó wonder Woman állítja a kardot Flashbe. De sajnos csak Beowulf volt a füzet szereplője. :-/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Fordulópont 2013 szept. 10 22:51 #2070

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Azért ne feledd, hogy a DC multiverzum nem úgy működik, mint a Marvelé. Nem az van, hogy valaki egyszer másképp döntött, és ezért létrejött egy párhuzamos világ. Az egész brancs valójában egy nagy kusza sokdimenziós katyvaszt alkot, amikben néha úgy járkálnak össze-vissza, mintha csak a közértbe ugranának le. Egykoron hiperidőnek nevezték ezt, de Waiden kívül alig értette bárki a működését, ám az elvéből azt, amit egy átlagos szerkesztő is felfog, megtartották egész szépen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Köszi a vélaszokat. 2013 szept. 20 20:34 #2118

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Tehát köszi a válaszokat. Én eljátszottam a gondolattal hogy ha ma meghalnék hová kerulnék a dc-s világban. Azt hitttem vége.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Köszi a vélaszokat. 2014 máj. 17 23:23 #3355

  • DarkEagle
  • DarkEagle profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 11
  • Köszönetek száma: 3
Ebből a részlegből engem Flash részleg érdekelt főleg szóval ment a "Köszönöm" gomb érte. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SilSur

Fordulópont 2014 okt. 29 11:21 #3760

  • Crunch
  • Crunch profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 8
  • Köszönetek száma: 4
Köszönet a Fordulópontért!
Nekem legjobban talán a Batman-szál tetszett, de Superman helyzete is jó ötlet volt (bár a végén csak előbújt belőle a főcserkész :) ).
Annak is örültem, hogy nem csak egyszerűen kicserélték a jókat és a gonoszokat (bár a Föld 2-ben ez is jól működött), hanem alaposan megkavarták a felállást.
A végén a :level: is erős volt.

Ezer hála minden honosítónak! :cool:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.