Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Az Új 52! - Igazság Ligák és Tagjaik

Az Új 52! - Igazság Ligák és Tagjaik 2013 dec. 03 02:04 #2442

  • knightslords
  • knightslords profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 8
  • Köszönetek száma: 8
Jeeee köszönöm az earth 2-t nagyon jó, köszönöm hogy fordítjátok :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! - Igazság Ligák és Tagjaik 2013 dec. 03 08:30 #2443

  • Mucsohead
  • Mucsohead profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 167
  • Köszönetek száma: 162
Jó volt a Föld 2 új füzete! :)
Köszönet a fordításért! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

föld 2. 3. szám 2013 dec. 03 09:32 #2446

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
ez 50%-os. Ez is átment horrorba. Csak időlegesen ugye? Vagy ha nem akkor horror dc univerzum lett az uj 52? föld 2 .3. szám.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

föld 2. 3. szám 2013 dec. 03 10:52 #2447

  • TheArkhamKeepers
  • TheArkhamKeepers profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 8
  • Köszönetek száma: 5
Te egy MODERÁLVA vagy solymosgyu.

A Százalékos rendszered meg szintén téged minősít (hogy megértsd, minden hozzászólásod 0.1%-os), amikor benyögsz olyanokat, hogy "ez 2% volt", akkor minden alátámasztás nélkül pocskondiázod a srácok munkáját/választásukat, mert jó képregényeket csinálnak, jó sorozatok közül válogatnak, és nem kevés idejük van benne. Ráadásul fogalmunk sincs, hogy mi alapján %-olod be a képregényeket, arról nem is beszélve, hogy kihagysz egy nagyon fontos szót is.
"Ez (csak) NEKED X %-os"

Lehet, hogy neked nem tetszenek az itteni füzetek valami miatt, de akkor írd azt "Nekem nem tetszett, ezért-és azért" . Vagy egyszerűen hallgatsz, és akkor szólsz, ha valami tetszik. (én ezt tanácsolom neked)

Mostanában kevesebb volt az időm olvasni, de most pótolom, mert megláttam, hogy van a nagy kedvencem a Föld2. eddig nagyon jól bonyolódik a sorozat, ha párba állítom az Igazság Ligája 1-3-al, azt simán veri. Szóval köszönöm szépen munkátokat! :hello: Így tovább!
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 03 19:07 Beküldte Fairlight.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

ezért. 2013 dec. 03 11:31 #2448

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Hát azért mert valamelyik fordítő azt mondta nekem hogy a misztikus világ horror Ebben:mocsálrény álattember. És mi jogon mondsz csűnyákat. Fasband fasband. És én scizofrén vagyok.ugyhogy horrort nem olvashatok. ennyi. Mosd ki a szád szappannal kérlek . És tartsd tiszteletben mások véleményét. Olvasottabbak nálad.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 03 11:37 Beküldte solymosgyu.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

ezért. 2013 dec. 03 18:43 #2453

  • vagide
  • vagide profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 56
  • Köszönetek száma: 42
Kedves solymosgyu, biztos vagyok benne, hogy TheArkhamKeepers nem akart rád csúnyát mondani, de néha az emberrel elszalad a ló. Amennyiben nem olvashatsz olyan képregényeket, amelyekben horrorelemek, szörnyek vagy zombik vannak, az baj, mivel az Új 52 univerzumban ezek rendszerint mindenhol előfordulnak. Ennek ellenére fogadd meg TheArkhamKeepers azon tanácsát, amelyben a honosítók munkájára tér ki, mert valóban rengeteg időt és energiát (és sokszor pénzt is) fordítanak a srácok nap mint nap arra, hogy mi újabbnál-újabb képregényeket kapjunk kézhez. Én már csak tudom, hogy mennyi időbefektetéssel jár ez az egész, ugyanis egy másik oldalon jómagam is segédkezem egy új 52-es füzet honosításában.
És kedves TheArkhamKeepers, bár nagyrészt egyetértek veled, de valóban ildomos tiszteletben tartani más véleményét, még ha az sértő is a honosító urakra nézve. Illetve intelligensen és értelmesen is le lehet valakit anyázni, nem muszáj obszcén szavakkal dobálózni, hogy aztán a másik fölvehesse a kesztyűt.
Egyébként reménykedtem benne, hogy választ kapunk solymosgyu százalékos rendszerére (mármint mi kell ahhoz, hogy egy képregény 5%-nál többet kapjon), de sajnos erre nem került sor.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! - Igazság Ligák és Tagjaik 2013 dec. 03 19:19 #2455

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
A problémásabb részeket moderáltam. A Vitát ezennel ZÁROM. (maradjon a fórum témája az, ami)

Solymosgyu %-os rendszerét helyén kell kezelni. Különösebb cifrázás nélkül pusztán azt írja le vele, mennyire tetszenek vagy inkább nem tetszenek neki a dolgok. Sok minden nem is fog változni, ha nem próbálja meg részletesebben kifejteni mi volt pontosan a nemjó (sem az ő izlése nem fog változni, sem a képregényeink stílusa)

És egy válasz: A Föld2 nem horrorsorozat. Attól távol van, ennek ellenére, a nem horrorsorozatokban is többször van gyilkosság, kivégzés, népirtás egyéb változatos halálnem, szóval nem tudni, hogy mennyire javallott olvasnod őket úgy általában.
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 03 19:19 Beküldte Fairlight.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vagide

Az Új 52! - Igazság Ligák és Tagjaik 2013 dec. 04 00:02 #2461

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
(Mondjuk azt azért hozzátenném, hogy az Earth-2 elég jó színvonalát leszámítva DCnU kapcsán az oldal „választása” az előkészített galéria alapján igencsak kimerül a „minden, amit mások nem foglaltak le előlünk”-ben…)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A szászalékos rendszerről. 2013 dec. 04 13:18 #2464

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Azért van mert volt x-fanzine-n egy kis gondom. régen. Ott mondták hogy ne szóljak hozzá semmihez az oldalon. Ezért itt puhitani akartam a kedélyeket. Látom nem ment. A horror-ről: filmen nem tudom elviselni. És ha sok véres jelenetet tartalmaz az uj 52. Búcsozom. Inkább lenne európai scifi. azokat szerettem. nagyjából ennyi. Amerikának:ha sok véres zombis sorozat lesz. akkor meg fog gyűlni a bajuk a scizofrénekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A szászalékos rendszerről. 2013 dec. 04 21:48 #2465

  • vagide
  • vagide profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 56
  • Köszönetek száma: 42
Köszi az új Igazság Liga HD-t! :D Már nagyon vártam :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea