Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Titánok

Titánok 2012 jan. 17 02:55 #929

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Titánok v2 10. számot!
A Ligáról először azt hittem, hogy a Titánokat akarták megtámadni. De persze kiderült, hogy ők is valahogy segíteni akartak Jericho-nak. Bár a történet ez most hosszabb volt(mert nem 2 részes), de Joe a végén eltűnt teljesen. És nem lehet tudni, hogy mi lett vele. Még a szuperhősök se tudták meg.
Dick Graysonról végül kiderült, hogy milyen sorsfordító kijelentést tesz. Bár ha jól tudom, ez nem teljesen a Titánokba, hanem valami más történetbe van. De ezt nem mondom el, mert akkor lelőném a poént.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 17 04:29 #930

  • Assa
  • Assa profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 72
Hát ne is lődd le, hátha valaki nem tudja mi lesz Dick Grayson további kimenetele. Pár rész múlva úgyis kiderül a Titánokból is.
Aki viszont ezzel kapcsolatba spoilerezik jelezze valahogy, nehogy valaki belefusson olyan infóba, amit nem akart előre tudni.

Persze, örülök, hogy még mindig olvssátok, és, hogy még páran veszitek a fáradságot a fórumozásra is:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 17 18:57 #931

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
Kösz az újabb részt! Tetszett, a vége kellően baljós lett, vszont, lehet velem van a baj, és nem figyeltem, de ez a szeműveg dolog fájt: Ha a Titánoknál eddig is volt ilyen szemüveg, akkor miért nem húzták fel az előző részben, ha nem volt nekik, akkor most honnan kapták elő? :unsure:
A honosítás kiváló lett, várom a folytatást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 18 01:02 #932

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Köszönöm én is az új részt. Nagyon ott volt. Várós a folytatás, már csak azért is, mert ha jól tudom egy vendégszereplős hosszabb történet következik. :laugh:
Utolsó szerkesztés: 2012 jan. 18 01:03 Beküldte pavel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 18 16:18 #933

  • Assa
  • Assa profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 72
Hát hamarosan egy crossoverhez érünk, nem tudom arra gondoltál-e.

Amúgy meg nem rég van Joey a Titánok között, először próbálták kiszedni Bizarro Superboyból, aztán beleugrott Éjszárnyba, majd jött egy pillanat, amikor elképzeltette Joey Dickel, hogy mit tehet. Úgyhogy épp esedékes volt elővenni a szemüvegeket. Jobb válaszom nincs rá. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 18 18:46 #934

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Pedig nagyon egyszerű (persze, csak, amolyan képregényes logikával): Először nem Jerichóra gyanakodtak, hanem Match-re, vagyis Jericho a foglya ugyebár, így nem kellett még a szemüveg, aztán meg jött a csavar, hogy mégis Joey a gonosz, de addigra már átugrott másba. Mivel van nekik az a \"kiszedőgép\", amit mindenkin használni akartak felesleges volt a szemüveg, de aztán meg jött a Liga, akiknek meg van... és hát ugye a menőket mindjárt utánozni kell. :)

Engem inkább az zavart, hogy miért nem normális védőszemüveg pánttal meg mindennel, esetleg egy komplett sisak, miért ilyen egyszerű napszemüveg, harc közben nem marad az az ember fején, ahogy itt is az első pillanatban leesik mindenkiről. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 18 22:56 #936

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
de aztán meg jött a Liga, akiknek meg van... és hát ugye a menőket mindjárt utánozni kell.

Hehe, ez jó volt. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 18 23:32 #938

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Assa írta::
Hát hamarosan egy crossoverhez érünk, nem tudom arra gondoltál-e.

Amúgy meg nem rég van Joey a Titánok között, először próbálták kiszedni Bizarro Superboyból, aztán beleugrott Éjszárnyba, majd jött egy pillanat, amikor elképzeltette Joey Dickel, hogy mit tehet. Úgyhogy épp esedékes volt elővenni a szemüvegeket. Jobb válaszom nincs rá. :D

Igen arra. Már alig várom. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 jan. 23 22:46 #953

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszi az új részt!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2012 febr. 13 22:18 #1038

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszi a Titánok v2 #11-et!
Szeretem az ilyen részeket, amikor kicsit jobban elmerülünk a szereplők viszonyában, párbeszédeik által, és kevesebb az akció (teljesen persze az se maradt ki).
Várom a folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.