Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Titánok

Vá: Titánok 2011 okt. 20 00:39 #792

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Titánok v1 9. számot!
Látom, hogy ez a történet Az Ítélet Napja történethez kapcsolódik.
Bár az derült ki, hogy valójában a Titánokat nem érintette az esemény és inkább olyan háttérbe szorultnak tűnt az eseményt, ami az Ítélet Napjához van köze.
A Titánok v1 történetből vannak nekem néhány részek németül. Egész pontosan az 1-12. része, meg asszem van egy előzménye is, amelyben kiderül, hogy hogyan kezdődött. Még talán az is kiderül, hogy Kiborg mikor és hogyan változott meg.
Bár ezeket nem olvastam el. Így sajnos nem tudom most elmondani, hogy mit érdemes erről tudni. (Talán majd lesz honosítva is. De persze ezt nem lehet tudni.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 okt. 20 02:00 #794

  • Assa
  • Assa profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 72
Mindenki megnyugodhat, jövő hónapban folytatjuk a Jerichos részt.
Nekem is elég érthetetlen volt ez a rész, nem is igazán tetszett. Amúgy meg nem tudom mennyire érdeklődnétek a Titánok v1 iránt, én annyira nem vagyok oda a régi képregények fordításáért, főleg ha csak darabok vannak kicsippentve belőle, mint most, de ha írtózatosan nagyon szeretnétek ki tudja... :)
Vagy esetleg könyörögjetek nagyon Kelidavid-nak hátha beadja a derekát a német Titánjainak lefordítására :P
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 okt. 20 02:46 #795

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Assa: persze. Lehet róla szó, hogy talán a Titánok v1 sorozatot fordítanám. De csak az 1-8. és a 10-12. van meg németül(ha nem számítjuk bele a mostani 9-est).
Bár idén sajnos még nem csinálom meg a fordítást. De majd meglátjuk. Talán jövőre az is sorra kerülhet, hogy lefordítsam. Meg persze a Titánok olvasóktól is függ, hogy érdeklik-e.
De sajnos azutániak(Titánok v1 13-50.) nincsenek németül. Így azt majd lehet, hogy más fogja fordítani, ha lesz rá lehetőség.
Utolsó szerkesztés: 2011 okt. 20 18:21 Beküldte keildavid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 nov. 01 05:43 #807

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Kicsit elcsépelt szerintem már ez a \"Raven\" gonosz lesz dolog, szinte mindig ezt akarják kihozni a karakterből.
Visszatérő belsős poén a DC-nél, hogy ha a Titánokon egy írónak elfogy minden ötlete, kitalálja, hogy Raven gonosszá válik és a csapat ellen fordul. Valahol egy rajongói oldalon össze is van gyűjtve az összes ilyen alkalom kb. a Titans v2 előtti időig. Akad egy pár. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 nov. 08 20:54 #824

  • Sue Storm
  • Sue Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 38
Akkor teljes mértékben megegyezik a Marveles Főnixel. :) És nemcsak a varázslós madárforma (madáralak vagy aura :unsure: :) ) miatt hasonlítanak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 nov. 13 00:13 #827

  • Assa
  • Assa profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 72
De Raven legalább nem hoz mindenkit vissza a halálból:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Titánok 2011 nov. 17 01:05 #833

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszi a Titánok v2 8. számot!
Jericho tényleg nem tűnik egy könnyű esetnek, főleg, amikor a Titánok próbálják megtudni, hogy melyiküket szállta meg. A kérdez-felelekben tényleg egyértelmű volt, amikor mindenkik tudták a saját titkukat.
A rajzokkal nekem nincs baj. Nekem tetszik ez a rajz. Bár tényleg úgy néz ki, hogy Howard Porter rajzstílusa változott az elmúlt években.
És persze még nincs vége ennek a Jericho történetnek. Még jó, hogy nem két rész alatt megy le és vége. Ahogy a fórumon is volt róla szó.
Várom a folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2011 dec. 12 02:43 #845

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
Helló! Köszi az utóbbi két részt! Kár, hogy kimaradt az életemből Jericho és Match története, de így is tetszettek ezek a részek, kiváncsi vagyok, a fiú miért fordult a barátai ellen. A honostás is nagyon jó lett, bár a 7-es szám első oldalán Match viselkedése (vagy ereje, nem tudom) \"megjósolhatatlanná vált\" nekem picit magyartalannak tűnik, esetleg kiszámíthatalnanná jobb lett volna.
Várom a következő részt, és ígyekszem majd el is olvasni! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2011 dec. 12 03:44 #847

  • Assa
  • Assa profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 72
Örülök, ha lassan is, de azért olvasod a sztorit. És köszi, hogy megosztottad a véleményed, tényleg jobban hangzik, amit te írtál:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Titánok 2011 dec. 22 01:09 #863

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Ezer köszönet Assá-nak és Pepeá-nak a Titánok v2 9. számért!
A történetben érdekes módon halad az esemény. Méghozzá úgy, hogy mintha sehova se haladt előre, hanem egyszerűen egy fajta \"ott tartunk, ahol eddig is\". De mégis jó volt ez a történet.
És persze Jericho-ról is kiderült egy-két titok, amit eddig saját maga se tudta. Pl. Halálcsapás hogyan vesztette el a jobb szemét, Joey képessége mikor jelentek meg.

Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.