Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Gotham lovagjai

Gotham lovagjai 2012 jan. 04 22:26 #892

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Batman 491. számot!
Látom, végül elkezdődött a Sötét Lovag Bukása című történetnek. Az meg jó ötlet, hogy van gy oldal összefoglaló amiből van infó, hogy kik az új szereplők, akik felbukkantak. Pl. Bane és Azrael.
A történetben nagyon komolyra fordult a helyzet. Főleg, amikor az Arkham Elmegyógyintézetben minden páciensek elszöktek, akik mind Batman ellenségei.
Batman is nagyon nehezen tudta elfogadni, ami történt. De ez persze még csak a kezdet.
Kíváncsian várom a folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 05 01:09 #893

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Köszönöm az új, régi Batman történetet. Várom a folytatásokat. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 05 16:46 #895

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
Jesszus, elkezdtétek a Knightfallt! :) Már allig vártam, köszi, köszi, köszi!
Nagyon tetszett ez a rész, bár a rajzok kicsit gyengék voltak. Belengte egy baljós hangulat, elmaradt a happy end minden fronton (Joker, úgy tűnik ezúttal diadalt aratott mások örületbe kerkedésében), és Batman tehetetlem dühének kiüvöltése is előremutaja, mi várható. Jó lett a honosírás is, köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 08 01:34 #901

  • Mike
  • Mike profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 24
Köszönet a Batman 491-ért! Reméltem, hogy egyszer olvashatom ezt is, s tessék. :) Nagyon jól indul a sztori, az elején az összefoglaló is nagyon jó ötlet, főleg Azraellel kapcsolatban jött jól (akit egyáltalán nem így képzeltem maszk nélkül :O ).
Bane-nel képregényben most találkoztam először, de már most tetszik, aljas kis alak. :) Pontosan miért is utálja ennyire a bőregeret? Mert az itt nem derült ki itt számomra...
A Superman-es pánt Batmanen és Robinon különösen tetszett. Robinnál azt hittem, rosszul látok, de a másodiknál már rájöttem, hogy mi az. :)
A lényeg: Köszi és várom a folytatást!

UI: Feltűnt, hogy ez a különszámokban van, nem a Batmanen belül. Ennek van valami oka? S hova lett a Méregcsók-különszám?
Utolsó szerkesztés: 2012 jan. 08 01:35 Beküldte Mike.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 08 03:15 #904

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Mike írta::

UI: Feltűnt, hogy ez a különszámokban van, nem a Batmanen belül. Ennek van valami oka? S hova lett a Méregcsók-különszám?

Kicsit becsapós a menü, nem a különszámokban van, hanem a bane-esben, a különszámokban pedig ott van a méregcsók. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 08 05:13 #906

  • Mike
  • Mike profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 24
Jaa, már értem... A kis hamis! :D Bocsi akkor a benézésért, ezt nem vettem észre. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 25 23:35 #959

  • Mike
  • Mike profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 24
Köszi az új Batmant! Annyira sajnos nem tetszett, ez a Kalapos nem egy nagy szám, de azért voltak értékelhető dolgok is benne. :) Viszont... ez a majom mi? Honnan van? Amygdalát egyáltalán nem ismerem, szóval kíváncsi vagyok rá.
Várom a következő részt! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 26 01:59 #961

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Batman 492-est! Látom, hogy ez most a Sötét Lovag Bukása első része. Akkor az előző rész egy fajta átvezető a mostani hosszú történetszálhoz.
Az Őrült Kalapos ezek szerint nem tudta, hogy pontosan ki volt az, aki kiszöktette őt és a többi bűnözőket az Arkham Elmegyógyintézetből.
Bane most olyan háttérszereplőnek tűnt.
Batmanről látszik, hogy nincs valami jó formába és ez majd kiderül, hogy még továbbra is lesz valami.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 29 01:36 #964

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
Köszi az újabb részt. Nagyon tetszett, látszik, hogy Batman kezd elfáradni, Örült Kalapos karakterét, most ismertem meg igazán, elég érdekes figura, szwsz Batmannek vannak a legegyedibb ellenségei a szuperhősök közül, ez a fickó is kitünő példa rá.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gotham lovagjai 2012 jan. 29 05:35 #966

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Ez így önmagában nem igaz, mert Batman klasszikus és sokszor visszatérő ellenségei alapvetően mind egy bizonyos motívum köré építő pszichopaták/szociopaták (ezért is kerül 90%-uk egy elmegyógyintézetbe és nem egy börtönbe). Csak pont az ilyen karaktereket lehet rövid ideig nagyon jól írni. A legváltozatosabb ellenségei inkább Flashnek (Villám) vannak. Ők tényleg nagyon sokfélék, és ott az egyszerű megélhetési bűnözőtől a komoly pszichózisban szenvedő zsenin és nevetséges kétballábason át a klasszikus őrült jelmezes alakig akad aztán mindenféle. (Csak sokuk nagy baja, hogy eléggé idejétmúltak sajna még ma is, amikor már egész jó írók próbálták modernizálni őket több-kevesebb sikerrel.)
Utolsó szerkesztés: 2012 jan. 29 05:37 Beküldte talgaby.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.