Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Az Új 52!

Az Új 52! 2013 aug. 26 15:15 #1992

  • Christianes
  • Christianes profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 15
  • Köszönetek száma: 13
Sziasztok!

Én is szeretnék köszönetet mondani nektek a sok-sok új 52-esért!
Érdekes lépést tett ezzel a DC... Biztos vannak, akik fanyalognak, nekem kimondottan tetszenek az új számok!

Még egyszer köszönet a fordításokért!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2013 aug. 26 15:37 #1993

  • ozymandias
  • ozymandias profilkép
  • TÁVOL
  • Banned
  • Hozzászólások: 12
  • Köszönetek száma: 8
Köszi a Flash első részét!
Már pont gondoltam a fűzet végén, "hogy egy kicsit unalmas az egész", erre betoppan a halott ismerős és még vagy húsz klón belőle?! :D
Izgalmasnak ígérkezik és nagyon tetszik ahogy Flash-t megrajzolták benne, szép munka nagyon!
A folytatás nagyon várrós! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 aug. 26 15:52 #1994

  • ozymandias
  • ozymandias profilkép
  • TÁVOL
  • Banned
  • Hozzászólások: 12
  • Köszönetek száma: 8
Christianes: Személy szerint és szerintem a többség szerint is jó döntés volt ez a DC részéről. Sajnos 2 évvel ezelőtt már tejesen követhetetlen és kesze-kusza lett az Univerzumuk és ez a legjobb döntés amit hozhattak annak érdekében, hogy az emberek ismét megszeressék és új olvasókat is szerezzen egyúttal a kiadó. :cool:
Sőt ez annyira jó ötlet volt pénzügyileg is, hogy a rivális kiadó is bele kezdett egy ilyen reboot-ba Marvel Now néven. B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Christianes

Az Új 52! 2013 aug. 26 16:50 #1995

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
A pénzügyekbe ne menjünk bele, mert még a falra fessük talgabyt, évekre visszamenőleg lehet a hzsn követni a piaci részesedési tanulmányait. (még az hiényzik, hogy ide becopyzza :D )

A Marvel Now annyira nem reboot, csak egy újabb kezdet, semmilyen előzményt nem tettek semmissé.
Véleményem szerint nekünk idehaza, ahol a DC mindig másodhegedűs volt a marvel mellett, azért jó az új 52, mert ez egy tényleg új kezdet, modern köntösben kezd el olyan hősökről mesélni, akiknek már tonnányi kusza történet volt a hátuk mögött, vagy esetleg csak jelentéktelennek tűntek a 2 nagy, Superman/Batman mellett, és így most esélyt adhatunk neki pl. Aquaman.
Lehet szeretni a marvelt, de a DC semmivel nem rosszabb, egyszerűen csak kevésbé ismerjük.
Nincsenek 200 címes crossoverek se, mint korábban, max csak a testvércímek között. Egy jó kis tisztalap a DC univerzumnak, és az olvasóknak is, hogyha aki akar elmerülhessen benne és jól szórakozzon általa.
Utolsó szerkesztés: 2013 aug. 26 16:51 Beküldte Fairlight.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vagide

Az Új 52! 2013 aug. 26 21:01 #1996

  • Genzo
  • Genzo profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 28
  • Köszönetek száma: 5
A legnagyobb köszönetem a Flash-ért, srácok! :cool: Alig vártam, hogy valaki elkezdje ezt a sorozatot is honosítani, és íme.
Ha beíró még nem jelentkezett, én szívesen jövök, amennyire időm engedi, bevállalnám. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vagide

Az Új 52! 2013 aug. 26 21:29 #1997

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Nem másolom be, írtam eleget róla és a Now!-ról is a DCnU (akkor még így hívták) viszonylatában. Akit érdekel, az elolvashatja az elmúlt másfél év cikkeit erről.
Nincsenek 200 címes crossoverek se, mint korábban, max csak a testvércímek között.
Mármint úgy érted, hogy nem voltak, ugye? Mert már megy a Trinity War event három fő és vagy kétszer annyi mellékcím között.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 aug. 27 06:46 #1998

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Igaz, bár még ez is belefér a testvércímek kategóriájába, mert 2 mellékcím van, és az a 2 Sin sorozata + egy constantine tie-in. Ez még nem olyan sok. Nem akarom persze a mundér becsületét védeni, mert nem tudom, hogy a szeptemberi Forever Evil mennyire lesz túlburjánzott. egyszerűen csak arra akartam rávilágítani, hogy akkor "eddig" legalábbis figyeltek arra, hogy a címközi történetek ne legyenek csak marketingszempontból szétszórva az univerzumuk valamennyi füzetében, ha van értelme-ha nincs, hogy a képregényrajongók méteres hosszúságú checklistekkel, meg targonca segedelmével menjenek vásárolni, mint korábbi mentalitásuk szerint, vagy a marvelnél.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 aug. 27 21:00 #1999

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Kérdés, hogy meddig bírják ki, hogy ne csináljanak egy olyat. Az előző teljes újraindításnál három év volt, és nem lenne annyira meglepő, ha jövő nyáron lenne már egy újabb. A Forever Evil amúgy olyasmi lesz, mint a Dark Reign: nem igazán egy crossover, hanem egy állapot. Ami nem meglepő, mert furamód az egész hacacáré félelmetesen a Secret Invasiont majmolja, ami azért vicces, mert azt meg majdnem szóról szóra egy DC-eventről, a Milleniumról koppintotta Bendis.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 aug. 28 15:59 #2000

  • blint
  • blint profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
  • Köszönetek száma: 12
Köszönöm szépen a rengeteg 52-es sorozatot! Nagyok vagytok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2013 aug. 28 18:48 #2003

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Köszönöm az 52-es történeteket!! :) A Superman miért a 7. résszel kezdődik?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea