Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Az Új 52!

Jó koszi a választ. 2013 okt. 10 20:11 #2255

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Jó köszi a választ.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

voodoo 1-6-ig. 2013 okt. 11 19:28 #2261

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Unalmasan kezdődött. De a vége izgalmas lett. Harcok voltak a földönkivuliekell. Ugyanazok szerintem mint a supergill-ben nem?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 okt. 28 12:12 #2359

  • Karez
  • Karez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 8
  • Köszönetek száma: 3
Hűha rég jártam itt, így nem is tudom hol kezdjem.

Jah igen, köszönöm a kiartó munkáitokat! Nem szaroztok, csak úgy onjátok magatokból a New52 fordításokat, én meg ennek különösképp örülök, így legalább nem unatkozok munakhelyen szünetek közben, illetve hazafele a buszon ülve.

Aquaman még mindig odaüt mindenkinek, aki nevetni mer róla.

Deathstroke képregényt meglátva nem is akartam hinni a szememnek. Megvan az új kedvenc Megtorló után. :cool:
(kár hogy a new52 képregénye elég hamar lelőttek tudtommal) Vörös Sisak és társai szintén egy jó kis bűnös élvezet. Felváltva olvanva Deathstroke-al igazi élvezet. =D

Superman számok meg tényleg jók a 7.résztől. Elején nem értettem miért itt kezdetek, így goyrsan beszereztem az első részeket és megértettem....Perez bácsi a 70-es évek végén tényleg nagyot alkotott a Crisis of the Infinity Earth sztorival, de hogy Superman-hez nem nagyon ért az nagyon látszott eme 6.részes sorozatban. Szerencsére a 7.rész az előzmények nélkül is külön érthető és jó jump pont az Action Comics mellé.

Justice Leauge meg egyszerűen Rocks!
Bár még csak Metallo-t sikerült legyűrniük, de az utána léőv ceremónia, meg úgy az egész sztori lényegében gy válasz üzenet a Marvelnak a Bosszúállók filmre. Bárcsak mozgóképes anyagként is így működne majd ha egyszer elkészül egyáltalán a Justice Leauge film.

Jah és Karom-nak is örülök. Pont végeztem a New52 Batman első sztorival, és elég nagy cliffhanger-el ért véget, és végig az motoszkált a fejemben "kicsoda ez a bagoly?" most végre választ kapok úgy érzem. :)

Szóval csak így tovább srácok!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2013 dec. 30 20:16 #2644

  • fatum
  • fatum profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 17
  • Köszönetek száma: 9
Elnézéseteket kérem hogy eddig nem véleményeztem a munkátokat, akkor most itt megteszem:

Egyik kedvenc oldalam ti vagytok! Nagyon jó az új 52-es sorozatotok amiből az egyik kedvencem a fordulópont és a Batman sorozatok! A Zöld Lámpás is nagyon tetszik, az a fordulat különösen hogy a Lámpások ismerik a régi világot is!

Nekem megéri az hogy írjak a fórumra és cserébe letöltsem a minőségi képregényeiteket!

Tisztelettel: fatum Hello
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2013 dec. 30 23:46 #2645

  • fatum
  • fatum profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 17
  • Köszönetek száma: 9
Egy kérdésem lenne, Joker feltűnt már vagy fel fog tűnni az Új 52-ben? Kedvenc bohócom remélem továbbra is borsot tör majd Dönci orra alá! :D hahahahahahahahahaha! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2013 dec. 31 09:02 #2646

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Feltűnt már, hisz leghíresebb Batman ellenfél, tele van vele a Batman család füzetei (Detective Comics, Dark Knight, Batman, Batgirl, Red Hood), van (vagyis nincs) bőr a képén, hogy a megújult univerzumban is arcátlanul a Denevért idegesíti.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fatum

Az Új 52! 2014 jan. 02 15:02 #2684

  • BenjaminWolf
  • BenjaminWolf profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 3
  • Köszönetek száma: 2
Köszönöm, hogy ilyen királyok vagytok, esküszöm, ez a New 52 világa, sokkal izgalmasabb, mint az eredeti
csak így tovább ;)
Ja és BUÉK, az egész csapatnak :buli:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2014 jan. 03 01:29 #2692

  • Christianes
  • Christianes profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 15
  • Köszönetek száma: 13
Köszönet az elmúlt időszak sok-sok Új 52-es füzeteiért!
Nagyon nagyok vagytok!
Csak így tovább!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Az Új 52! 2014 máj. 13 20:47 #3329

Sziasztok! :hello:
Szeretném megköszönni ezt a rengeteg munkát, fantasztikus, hogy milyen sok képregényt találni itt, nagyon tetszik! Még csak Flash, Batman és Zöld Íjászt kezdtem el olvasni, de már most el vagyok ájulva mindegyiktől.
:D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Az Új 52! 2014 máj. 14 09:43 #3335

  • Mucsohead
  • Mucsohead profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 167
  • Köszönetek száma: 162
QueenOliver beküldte:
Sziasztok! :hello:
Szeretném megköszönni ezt a rengeteg munkát, fantasztikus, hogy milyen sok képregényt találni itt, nagyon tetszik! Még csak Flash, Batman és Zöld Íjászt kezdtem el olvasni, de már most el vagyok ájulva mindegyiktől.
:D

Akkor készíts pár párnát magad köré. Nagyon jó szériákat fordítanak a srácok. Lesz még pár ájuldozás! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.