Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: X-ek

Vá: X-ek 2010 nov. 09 03:06 #249

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Köszönöm az új X-Erőt. Várom a következő részt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 09 12:53 #251

  • Sue Storm
  • Sue Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 38
Köszi szépen az új részt. Nagyon pörgős ez a történet, lényegében már az eleje óta nincs nyugta ennek a csapatnak. Nagyon tetszik ez a stílus, a rengeteg egymástól független, de mégis egymásra ennyire ható történetszál és a karaktereket is egyre jobban megismerjük. Kíváncsian várom Crule mihez kezd a (a két??? :huh: ) csapat ellen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 09 21:19 #252

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszönet az X-Erő #13-ért!
Kábelék elég könnyedén megnyerték ezt a csatát, még is csak hazai pályán játszottak.:) Nem volt semmi, amikor aktiválódott a bomba, és a végén ki is derült, hogy kinek a keze van a dologban... Várom a folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 09 23:26 #255

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
keildavid írta::
De az lenne a kérdésem, ha a 15. részig közeledünk, akkor a 16-18. részeket átugorjuk? Mert az is úgy tudom Nitro mester oldalán van. Akkor abból is majd szürke színnel kijelölt linket fogtok csinálni, ha jól gondolom.
Pontosan.
És még valamit. Úgy tudom, az X-Erő sorozatból vannak pár évkönyvek is. Azok is lesznek itt a Blateco-n? Az X-Erő 1. évkönyvről tudom, hogy az is Nitro oldalán van.
Nos ennyi volt a véleményem és kérdéseim.
Minden jönni fog szép sorban (ami még nem jelent meg teljes egészében máshol). ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 10 14:57 #258

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Belelapoztam kicsit az X-erő legújabb számába és ha lehet egy kritikai észrevételem: az első dupla oldalon a Csúcsfegyver szót szerintem inkább egy kicsit kisebb betűméretre kellett volna venni, mert nem túl szép, hogy így egy szótag lett leválasztva belőle. Én legalább is igyekszem kerülni az ilyesfajta elválasztást, bár van amikor nem lehet a bubi széle és a szöveg hossza miatt, de itt inkább kisebb betűméretre vettem volna a helyedben, hollo.;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 10 15:27 #259

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Igen én is gondolkodtam rajta kirakás előtt, hogy kicsit béna lett, de az eredetiben is ilyen ordenáré módon van megcsinálva. És mivel eredetileg 4 oldal lett volna összehegesztve (ezt is elvetettük mert túl nagy lett volna) bután nézett volna ki az X-erő felirat mellett. Bár a fene se tudja lehet úgy lett volna az igazi...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Elolvastam 2010 nov. 12 13:04 #266

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
A rozsomák 900 első történetét. Jó volt.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 12 14:58 #267

  • Dark-BuB
  • Dark-BuB profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 4
Köszi a Rozsó 900-at. Jó kis rész, anno amikor először olvastam bejött nagyon, főleg Finch rajzai miatt, jó lett volna részt venni a melóban:lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 12 23:47 #268

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Ezer köszi a Rozsomák 900-nak az első történetéért!
A comicvine-en láttam, hogy van egy ilyen 900-as számú képregény. De tudtommal nem olyan régen jelent meg Amerikában. Először azt hittem, hogy spoileres lesz valamely történethez, de tényleg nem volt spoiler tartalmú.
Érdekes volt a történet. A David Finch által rajzolt képregény nekem is tetszik. Ez a rajzstílus olyan felnőttebb formába van ábrázolva.
És tudom, hogy még nincs vége. A főoldali hírben olvastam, hogy történetenként fogjátok kirakni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2010 nov. 13 01:32 #269

Dark-BuB írta::
Köszi a Rozsó 900-at. Jó kis rész, anno amikor először olvastam bejött nagyon, főleg Finch rajzai miatt, jó lett volna részt venni a melóban:lol:

Mit csináltál volna másképp? :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.