Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: X-ek

Vá: X-ek 2011 jún. 08 21:19 #595

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Nem tudom olvasni az uj rozsomákot. Database erről. mikor a képregényekhez akarok jutni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 jún. 09 01:42 #596

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm a Rozsomák 900-nak a 2. önálló történetet. A belső borítón már látom le van írva, hogy milyen történetek lesznek ebbe a 900-as számú képregénybe.
Érdekes volt ez a kínai történet. Tényleg nem egy unalmas fajta sztori volt. És láttam, hogy az előző rövid történet fel lett újítva. Mert ami akkor kikerült és a mostaniba másképpen van. De az nem probléma.
Tetszik ez a képregény. És még azt is látom, hogy nincs vége ennek a \"kötetnek\". Mert még lesznek más önálló történetek Loganről és a kalandjairól.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 jún. 17 04:13 #608

  • Galamb
  • Galamb profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 33
  • Köszönetek száma: 8
Én is köszönöm a Rozsomák 900 eddigi sztoriait. Mindkettő nagyon tetszett, \"átjött\" Rozsi macsó-szamuráj-gyilkológép karaktere, amit nagyon birok, és mindkét rajzstílus is tetszett.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 jún. 23 03:21 #617

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszönöm az X-Erő 15. számot!
Nagyon jó, hogy végre befejeződött ez a történet. Micsoda sok szereplők voltak a történetben. Főleg Deadpool, aki szintén felbukkant. És tényleg kiderült a \"csúnya\" igazságról, ami eddig háttérbe maradt. Pl. Dominó helyzete.
És látom, hogy a 16-18. számokról már van link a a galériába, ahol le van írva, hogy Nitro oldalán olvasható.
És akkor majd az X-Erő a 19. számtól lesz folytatva.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 jún. 25 16:47 #618

  • punk
  • punk profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 4
Én is köszönöm a legújabb x-erőt sajnos mostanában nincs nagyon időm olvasgatni,de a frissétéseket nyomon szoktam azért követni, meg tervbe van véve egyszer az elolvasása is. Megakadt viszont azon a szemem, hogy ezt a történetet kiegészíti a kábel vér és fém című 2 részes mini, aminek azért ugye nincs tervbe véve a honosítása? Csak azért kérdezem mert a chronopolison már rég honosítva van.

U.I: Mégegyszer köszi az x-forcokat és várom, hogy minél több legyen belőlle. Nagyon jó ötlet volt, hogy anno el kezdtük honosítani.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 jún. 25 19:33 #619

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
punk írta::
Megakadt viszont azon a szemem, hogy ezt a történetet kiegészíti a kábel vér és fém című 2 részes mini, aminek azért ugye nincs tervbe véve a honosítása?
Megnyugodhatsz, ugyanis tervbe van véve. :laugh: Már meg is beszéltem Molzóval a dolgot, következő hónapban már olvashatod nálunk az újrafordított/beírt történetet. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 júl. 01 21:33 #628

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Fordítjátok is? Robnak emlékeim szerint marha jó szövegei voltak pedig.
Bár talán tényleg gyorsabb új beírásnál fordítani is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 júl. 01 23:52 #629

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Igen, sajnos mindenképpen fordítani kell. A jobb részeket igyekszem majd megtartani/beépíteni, de sajnos nagyon \"elavult\" lett mára a fordítás/beírás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 júl. 04 02:33 #630

  • pavel
  • pavel profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 80
  • Köszönetek száma: 16
Köszönöm én is az új x-et. Várom a folytatást és a fém és vér új beírását.
Régebben kérdeztem, hogy az X-Hóhért is újra beírjátok az új minutemen scan-be vagy azt nem és marad a régi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: X-ek 2011 júl. 05 03:58 #638

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
pavel írta::
az X-Hóhért is újra beírjátok az új minutemen scan-be vagy azt nem és marad a régi.
Igazából az egészet újra beírni elég nagy meló lenne. Csak az X-erős részeknek meg ugyebár megint csak nem sok értelme lenne. Ráadásul ugye ez Nitró felségterülete, nem igazán akarunk belekontárkodni, és, amikor megnéztem Nitró idevágó részeit nem voltak azok rossz minőségűek, persze nem is ma néztem az biztos. Maximum egy olyan dolgot tudok elképzelni, hogy vele lebeszéljük a dolgot és nekiugrunk néhányan beírni az egészet újra \"Minuba\" és ugyanúgy kimegy hozzá. Ebbe lehet belemenne, nemtom... megkérdezem. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.