Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Bérelhető Hősök

Bérelhető Hősök 2011 jan. 12 04:16 #354

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Ide jöhet minden a Bérhős Rt. dolgozóival kapcsolatban.
Utolsó szerkesztés: 2017 dec. 30 21:01 Beküldte Pepea.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 12 16:02 #355

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
A Bérelhető Hősök v1 #01 nem elérhető a galériában.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 12 17:32 #356

  • yo-c
  • yo-c profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 8
  • Köszönetek száma: 7
Köszi a heroes 4 hire honosítást.má rég szerettem volna olvasni.és magyarul azé csak jobb olvasni:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 12 19:54 #357

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Köszi a Bérelhető Hősök v1 1. részét!
Az előbb nem volt elérhető a galériában, de látom, ez most rendbe jött.
Tetszett ez a 39 oldalas képregény. Tudom, hogy a továbbiakban 22 oldalas lesz, ahogy minden képregénynél is szokott lenni.
A Végítélet incidens után nem is tudtam, hogy más szuperhőscsapat is létrejött a Mennydörgökön kívül.
Érdekes kezdés volt, hogy felbukkantak néhány ismerős hősök. Vasököl, Hulk, Luke Cage, Fehér Tigris és Herkules.
Jim Hammond, az eredeti Fálya, ha jól tudom, ő az android Fáklya.
A háttérben látszik, hogy vannak még gonosztevők.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 13 00:23 #358

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Egy kérdés, így a Heroes for Hire kapcsán. Azzal tisztában vagytok, hogy Internet Explorer alatt nem működik a letöltés funkció? Délelőtt gondoltam leszedem, és majd ha lesz időm belenézek, de nem tudtam, mert a munkahelyen csak IE van és felugrik egy ablak, majd el is tűnik... :( Pedig sokszor jól jönne, ha le tudnám szedni, és amikor unatkozok belenézni, mert kövezzetek meg, de engem ettől a 3D galériától kiráz a hideg. Mondjuk itthon bármikor le tudom szedni Firefox-al, csak azért szerintem valamilyen szinten luxus, hogy a még mindig legelterjedtebb böngészővel nem lehet letölteni. Vagy csak én gondolom így?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 13 00:28 #359

  • solymosgyu
  • solymosgyu profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 295
  • Köszönetek száma: 83
Az 1. rész gyenge volt. A harcos jobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 13 01:14 #360

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
dr samson írta::
csak azért szerintem valamilyen szinten luxus, hogy a még mindig legelterjedtebb böngészővel nem lehet letölteni. Vagy csak én gondolom így?

Erre sajnos csak azt tudom mondani, hogy \"a hiba az ön készülékében van\". Az IE pedig valóban a legelterjedtebb, hála a Windowsnak, de nem a leginkább használt böngésző. ;) Ennek oka lehet a rengeteg előforduló hiba is pl. Mindenesetre eddig nem érkezett panasz ilyen téren, de most kipróbáltam és nálam működött a letöltés IE alatt is.

solymosgyu írta::
Az 1. rész gyenge volt. A harcos jobb.

Nem is kívántunk versenyezni azzal a sorozattal. :)
Utolsó szerkesztés: 2011 jan. 13 01:30 Beküldte holloo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 13 01:37 #361

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
de most kipróbáltam és nálam működött a letöltés IE alatt is.
Milyen típusú IE alatt? Mármint úgy értem, hogy mennyire új IE-d van? Csak mert én eddig kétfajta alatt is próbáltam, és mind a kettőnél ugyan ez a volt baki, és egyik sem saját gép volt... Mert mondjuk az még szerintem oké, hogy mondjuk egy 6.0-ás IE alatt nem minden úgy jön be, ahogy kellene, de az újabbon sem volt szerencsém...:blink:
Az IE pedig valóban a legelterjedtebb, hála a Windowsnak, de nem a leginkább használt böngésző.
Mondjuk ez messzire visz, de ezzel azért vitatkoznék, mert tapasztalataim egy kicsit még mindig az IE vezet és azt használják többen. Ebben pl. az is benne van, hogy nálunk is csak az van a gépen a melóhelyen, mert az informatikusok miatt nem telepíthetünk fel semmit, így Firefox-ot sem, és ennek következtében kénytelen vagyok IE-t használni, ahogy gondolom sokan mások is. Ezért van az, hogy én spec nem szeretem a kifejezetten a Firefoxra tervezett oldalakat, de ez már egy másik téma...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 jan. 13 01:46 #362

  • benya11
  • benya11 profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 89
  • Köszönetek száma: 2
Köszönet a Bérelhető Hősök v1 #1-ért!
Nagyon jól indít ez a sorozat, és mivel bővített szám volt, jobban kiteljesedhetett a történet.:) A karakterek is jók, nálam Hulk mindent visz, remélem ő is benne lesz a csapatba, pláne hogy ebben az időben már kommunikatívabb, mint anno.:) Meg ez a szupergonosz is érdekes, kíváncsi vagyok a további lépéseire.
Várom folytatást!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Bérelhető Hősök 2011 febr. 09 16:31 #403

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
hollo::
Az IE pedig valóban a legelterjedtebb, hála a Windowsnak, de nem a leginkább használt böngésző.
Nézőpont kérdése. Világviszonylatban az IE 55% felett van még, Magyarországon a FireFox részesedése pedig lassan eléri a bűvös 66%-ot.
Amúgy az a viccees, hogy most megnéztem, IE 7 és 8 alatt tényleg csak villan és kész, de ha FF-ben váltok IE-re, és úgy próbálom leszedni, úgy működik. Szóval valamelyik alapbeállítás nem tetszik neki. Lehet, hogy a beépített popupblocker fogja meg?

solymosgyu::
Az 1. rész gyenge volt. A harcos jobb.
Ez a kijelentés egyszerre borzaszt el,:S tölt el büszkeséggel,;) lep meg,:blink: riaszt meg,:ohmy: döbbent le,:unsure: fakaszt jókedvre :laugh: és szomorít el :( .
Fura egy érzésegyveleg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.