Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dredd Bíró

Dredd Bíró 2013 dec. 03 13:08 #2449

  • Rebellis
  • Rebellis profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek száma: 6
Pofás kis válogatás volt! :cool: Az békás történetnél beugrott az egyik X-men cím, amiben Mutánsvárosban felüti a fejét egy drog, amit egy mutáns gyerkőc testnedveiből nyernek (most már megvan honnan vehette az író az ötletet :) )

Nekem tetszik színesben, de ha csak fekete-fehér részek jönnek majd, akkor is olvasni fogom.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 13:48 #2450

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Örülök, hogy tettszett! :) A MEGAZINBAN csak színes történetek lesznek, ha minden jól megy jó sokáig! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 15:48 #2451

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
Szép munka!

Az egyik legfurább és mégis legjobb korszaka a 2000AD-nek és Dreddnek. Imádtam ezeket a bizarr festett rajzokat.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 17:49 #2452

  • spy
  • spy profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 13
  • Köszönetek száma: 10
Ezer köszönet a Dredd válogatásért.Ezekből néhányat olvastam annó a megboldogult RockPower magazinban.
Várom a folytatást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 18:48 #2454

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
A bizarr festett rajzokat én is imádom :D és szerintem ezek álltak Dreddnek a legjobban! Ráadásul legközelebb Bisley bácsi jön! :) Egyébként, ha annak idején nincs a RockPower magazin ez a válogatás sem jön létre, mert sem a 2000AD-t, sem a Judge Dredd
Megazine-t nem kezdem el összeszedni! A hazai honosító világban amúgy is méltatlanul mellőzve voltak ezek a képregények! Eddig!
De a BLATECO bebizonyította, hogy van rá igény! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pepea

Dredd Bíró 2013 dec. 03 23:13 #2458

  • Rebellis
  • Rebellis profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek száma: 6
Én is csodálkoztam, hogy ez kimaradt a hazai palettáról. A kritikákban az egekig magasztalják mindig, de eddig egyedül egy honosításba futottam bele, de az is csak egy pár oldalas poén történet volt amit Chavez érdekességképp csinált meg. Pedig tényleg állati jó (két film is lement, szóval nem is teljesen ismeretlen, dolgzott rajta pár itthon is ismert név,...stb.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 23:46 #2459

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
És nem csak Dredd az, aki méltatlanul alulértékelt a hazai képregényes körökben, hanem a 2000AD több ikonikus karaktere és sorozata is.
Én sosem értettem, hogy annak idején miért nem merült fel sosem még csak ötlet szintjén sem, hogy esetleg itthon is meg lehetne próbálni kiadni egy-két ismertebb JD sztorit. :nemtom: Lehet, hogy bukta lett volna, de szerintem nem indult volna kisebb eséllyel, mint a többi nem szuperhősös próbálkozás. Mondjuk aki a Stallone film alapján ismerte a karaktert, annak lehet, hogy nagy csalódás lett volna a képregény. Bár valószínűleg inkább kellemes. :)

De én már annak is örülök, hogy legalább itt mutatkozik végre valami érdeklődés az öreg kőarcú iránt. Úgyhogy hajrá skacok! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 03 23:57 #2460

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
cataclysm beküldte:
A hazai honosító világban amúgy is méltatlanul mellőzve voltak ezek a képregények! Eddig!
De a BLATECO bebizonyította, hogy van rá igény! B)
Ha eleget lógsz a színfal mindkét oldalán (olvasó és honosító), idővel rájössz, hogy az underground olvasóközönségének körében mindenre van igény. Mindenre. Amíg ingyen van.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: cataclysm

Dredd Bíró 2013 dec. 04 09:30 #2462

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Ez igaz talgaby, de magamnak úgyis megcsináltam volna, akkor meg mindegy ha megosztom azokkal, akik ingyen szeretnek olvasni! :L
Viszont én most már tisztában vagyok vele, hogy bizony a honosítás időigényes =D és már értem miért vannak a honosítók kiakadva,
ha a kedves "ingyen" olvasó, még csak meg sem köszöni, sőt! :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mozo1112

Dredd Bíró 2013 dec. 04 10:27 #2463

  • balogh44
  • balogh44 profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 45
  • Köszönetek száma: 12
Köszönet a legújabb Dredd-ért, hihetetlenül retro feelingje van, bárcsak ezek egyszer mind kijönnének nyomtatva is! ;)
Várjuk a folytatást! :cool:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.