Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Dredd Bíró

Dredd Bíró 2013 dec. 07 19:25 #2480

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
:hello: Ha valaki úgy érzi, jobban is kiszélesíthetnénk a 2000AD univerzumát, fordíthatna például A.B.C. Warriorst! :) Szívesen elküldeném a történeteket, a beírást meg megcsinálnám én! :L Ha érdekel valakit írjon ide, vagy privátban és megbeszéljük! :cool: Persze, ha bármilyen más 2000AD-s cuccot fordít valaki, azt is megbeszélhetjük! :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 07 20:07 #2481

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
Az ABC Warriors kemény meló lenne, elég sok a beszélő név meg a sajátos zsargon benne, jó kis fantázia meg nyelvérzék kell hozzá. A Sláine - A Szarvasisten hiányzó részeit is meg kellene végre csinálni.

Nekem egyébként évek óta van egy beírt Lenny Zero (Dredd univerzumban játszódó cyberpunk, Andy Diggle-től és Jocktól) első fejezetem, csak a második rész szkenje olyan rossz minőségű, hogy inkább abba hagytam az egészet. Sajna mostanában nem áll módomban beszerezni a kötetet, pedig tervezem.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 07 20:27 #2482

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Igen pont ezért keresnék hozzá egy fordítót! :sir: Ha megadod a Lenny Z címét, meg hogy miben jelent meg, utána nézhetek a szkennek
ha gondolod! Jock rajzait nagyon szeretem! :angyal:
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 07 20:28 Beküldte cataclysm.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 07 20:38 #2483

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
Ki nem szereti Jock-ot? B) Ő rajzolta a legbadassebb Dredd-et, és pont abban a LZ-ban, amiről beszéltem.

A Megazine vol4. #1-ben van ez az epizód. Kicsi a felbontás, szemcsés a szürke, fakult a fekete, és homályos a hajtásnál. Oké, láttam már rosszabbat is, és nem kizárt, hogy valaki fel tudja javítani vállalhatóra, de az nem én vagyok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 07 21:17 #2484

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Nekem ebből egy elég jó szkennem van és még egy kicsit ráncba is tudom neked szedni ha akarod! B) Küldj egy címet és elkűldöm! Hello
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 07 21:22 #2485

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
Naccerűség! Privi ment!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 12 22:06 #2521

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Jó rész volt, nem sajnálták ki belőle az atomot! :D A borító nagyon király! :cool: Csak Ezquerra bácsi rajzait nem szeretem, egy kicsikét ötlettelenek! :S De persze ízlések és pofonok! Várjuk a folytatást!! Hello
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 12 23:07 #2522

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
Én imádom Ezquerrát, de megértem azokat, akiket zavar a stílusa. Pedig nagyon nagy mester az öreg. Viszont akit nagyon zavar, annak lesz baja bőven, mert hogy az egész Apokalipszis Háborút ő jegyzi (és még vagy egy kismillió egyéb Dredd képregényt).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 12 23:13 #2523

  • balogh44
  • balogh44 profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 45
  • Köszönetek száma: 12
Nem tudom, nekem bejönnek a rajzai, ha megfigyelitek aprólékos, és élvezhető! ;)
Tetszett a most elkezdődött sztori, úgyhogy várjuk a folytatást! A Judge Dredd Megazine is nagyon bejön, elégé látványos és brutális a képi világa! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 dec. 13 13:10 #2525

  • Rebellis
  • Rebellis profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek száma: 6
Volt pusztítás rendesen. Nekem tetszenek ezek a rajzok és a színezés is jól sikerült szerintem (nagy rajongója vagyok ennek a régi stílusnak). Továbbra is szenzációsnak (és hiánypótlónak) tartom a sorozatot és hatalmas köszönet a tempóért! Megdobja az élvezeti értékét a dolognak, hogy viszonylag gyors iramban jön a folytatás. Csak így tovább!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.