Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

Szavazás: Legyen-e újra .CBR letöltés?

TÉMA: A Black Team Comics oldalról

A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 00:49 #10

  • zozi56
  • zozi56 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Hauntimage mutatta az oldalatokat, írnék most róla pár szót. Nem akarom nagyon strukturálni meg körmondatokkal kibővíteni, inkább csak felsorolom, mik jutnak eszembe.
  • Cseréljétek le a default \"üdvözöljök weblapunkon\" oldalcímet.
  • A magázós nyelvi témát használjátok, javaslom inkább a tegezőset. Már ha nem akarjátok nagyon komolyra venni.
  • A fórum ikonjainak szélei nagyon pixelesek.
  • A fórum bbcode tagjeit beszúró ikonokra szöveg helyett tegyetek kis képeket. Egy átlagos netezőnek semmit nem mond az, hogy ul, ol, li.
  • Az oldal legalján nem látszik a pepeás szöveg.
  • Szép a háttér és a header. Bár ez utóbbi jó nagy méretű, nekem elég sokáig töltődött.
  • A JoomSimple content protection plugin kibaszott rossz ötlet. Egyrészt, mert semeddig nem tart megkerülni, és gyanítom, hogy túl sok ember kérdésére kell majd válaszolnom. :) Másrészt nagyon zavarja a mezei netezőt is. Például letiltja a középső egérgombot (szerintem ez nem feature, hanem bug - gratulálok a szerzőjének, egy százsoros kis PHP scriptet sem tud rendesen megírni), a többlapos böngészők korában ez nagyon nagy hátrány. (szerk.: Előbb rosszul láttam, nem tiltja le, csak berak előtte egy felugró ablakot. De még ez is zavaró.)
  • A \"legújabb képregény\" ugye kattintható lesz majd, ha lesznek fenn képregények?
  • A tagoknál nekem nem jelenik meg semmi.
  • bbcode tag beszúrása után a kurzor maradjon a helyén, vagy menjen a tag közepére - de semmiképp se a szöveg végére.
  • A fórum kezdőlapjának színösszeállítása nem lett jó, nem jó érzés ránézni. A kék-piros-fekete-fehér nem harmonikusak együtt. De az is lehet, hogy csak túl sok a szín, és nem tudom eldönteni, melyik dominál. (Közben nézegettem még, talán a kék a nem oda illő.)
  • Tetszik, hogy nem kell külön regisztrálni a fórumra.
  • Az oldal leírása és a kulcsszavak default maradtak.
  • Frissítsetek gyakran. A napokban jelent meg a Joomla 1.5.19, majd gyorsan az 1.5.20 is.
  • A főoldal nem valid, valami hiba maradt benne. A CSS sem jó.
  • Kevés oldalon mutat jól a szögletesség (bármennyire is nagy divat mostanában), itt jól sikerült.

Ennyi jutott most eszembe. Sok sikert a honosításhoz.
Utolsó szerkesztés: 2017 dec. 29 20:44 Beküldte Pepea.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:08 #11

  • dr.samson
  • dr.samson profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 31
  • Köszönetek száma: 2
Még nem ismerem ki magam a fórumon teljesen, szóval ide írok. Gratulálok az oldalhoz jó lett, bár nekem elsőre kicsit lassan töltött be. Épp frissíteni fogok a sajátomon, szóval ha nem gond, megemlítem, hogy megnyitotáok a kapuitokat, illetve ha gondoljátok, szívesem kirakom a Partnerek közé a linketeket is.;)
És persze sok sikert és sok jó honosítást nektek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:36 #12

  • Sepi
  • Sepi profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 5
Sziasztok!

Én is csak üdvözölni tudom a legújabb honosító oldalt. Sok sikert a munkáitokhoz.

Egyébként nekem is elég lassan töltődött be az oldal a fejléc miatt. Szerintem jobb lenne egy kevésbé dinamikus.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:43 #14

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
Rendben van, megcsinálom fejlécet, hogy gyorsan töltsön be. :)
Köszönöm észrevételeket, orvosolni fogok. :laugh:
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:47 #15

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Látom, hogy ezen az oldalon van az Éjjeliőr című képregény első része. De azt nem tudom letölteni. Ahhoz kellene valami program(pl.CDisplay) vagy valami más okból nem tudtam azt megnézni?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:48 #16

  • Sepi
  • Sepi profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 5
Valamint szerintem állítsátok be, hogy csak admin és moderátor tudjon új témát nyitna, ha nem akarjátok, hogy esetleg robotok vagy egyéb gyengébb képességű új fórumozó nyisson nektek egy rakat új témát. ;)
Ezen kívül valami nem stimmelhet a hozzászólás alján lévő válasz gombbal sem, mert az előbb arra kattintva próbáltam hozzászólni és nem küldte el.

A smiley-csomagot sem ártana lecserélni, mert ezek fehér vagy világos háttérhez készültek, feketén nagyon csúnyán mutat, hogy fehér pixel körvonaluk van. Nézzetek körül a neten, sok helyen lehet már találni olyan smiley-t ami háttérsemleges.

Szerk:

Most már biztos, hogy valami nagyon nem jó a fórummal. Ez az üzenet sem jelent meg elsőre, pedig elküldte, de mégis, csak percekkel később lehetett látni, hogy változott.
Utolsó szerkesztés: 2010 júl. 21 09:51 Beküldte Sepi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:49 #17

  • patza
  • patza profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 2
Gratulálok az oldalhoz,sok sikert kívánok a Team-nek
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 09:54 #20

  • keildavid
  • keildavid profilkép
  • TÁVOL
  • Gold Boarder
  • Hozzászólások: 236
  • Köszönetek száma: 55
Én is gratulálok nektek az új oldalhoz. Az Éjjeliőr című képregény első részét hogyan lehet letölteni?
Utolsó szerkesztés: 2010 júl. 21 10:20 Beküldte keildavid.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 10:02 #22

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
Hello!

Orvosolok!

3D képregényben fent jobb oldalon \"Letöltés\", ott cbz vagy cbr fájl, CDisplay-yel nézhető. :)

Üdv, Pepea
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet:

Vá: A Black Team Comics oldalról 2010 júl. 21 10:22 #24

  • zozi56
  • zozi56 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 4
Javaslom az előzetes moderáció kikapcsolását. Vagy legalább egy jelzést hsz elküldése után, hogy ne higgyék azt az emberek, hogy elveszett a hsz.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.