Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

Szavazás: Legyen-e újra .CBR letöltés?

TÉMA: A Black Team Comics oldalról

A Black Team Comics oldalról 2014 febr. 28 16:38 #3042

  • apfel74
  • apfel74 profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 14
  • Köszönetek száma: 2
Rég jártam erre de ahogyan elnézem nem tétlenkedtetek. :D
Például izgalmas újításként fedeztem fel a képregények menüpont megújulását ami izgalmas újdonságok eljövetelére enged következtetni.
Ugyan nem ide tartozik de van néhány project ami hosszabb ideje áll /Batman Másvilágok Poéngyilkos, Amazon hogy csak ezt a kettőt említsem. Lehet a folytatásra számolni a közeljövőben? Csak mert viszonylag kevés rész hiányzik a befejezésükhöz.

Mondjuk sem okom és persze jogom sincs számon kérni, netán panaszkodni hiszen látható azon törekvésetek hogy a megszokott fősodorbeli képregények mellett igyekeztek kisebb kiadók kínálatát is bevenni a repertoárotokba és ezzel lefedni minél jobban a képregények széles kínálatát.
Egy szónak is száz a vége sok sikert a további sikeres működéshez és remélem még sok-sok éven át szórakoztatjátok a sok esetben nem éppen hálás nagyérdemű olvasó közönséget.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 17 16:25 #3343

  • DarkEagle
  • DarkEagle profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 11
  • Köszönetek száma: 3
Üdv srácok!

Elég rég jártam már erre én is de most hogy megint van időm képregényezni újra visszatértem és van is mit bepótoljak. :D

No de a lényeg, hogy felmerült bennem egy dolog nem tudom másnál is van-e ez a dolog. DE van rá lehetőség hogy RSS feliratkozást a hírekhez mert nincs mindig időm több 100 oldalt átböngészni így RSS-t szoktam használni vagy Face-en vagy Twitteren követni akit lehet hogy leghamarabb tudjak értesülni a frissítésekről. Szóval örülnék ha megoldható lenne mert hasznos kis funkció.

Vagy valami megoldást esetleg arra hogy konkrét képregényekre feliratkozni és ha jelenik meg belőle új az oldalon akkor kiküld egy automatikus emalit róla? Most így hírtelen ez a két megoldás jutott eszembe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 17 18:45 #3346

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
DarkEagle beküldte:

Vagy valami megoldást esetleg arra hogy konkrét képregényekre feliratkozni és ha jelenik meg belőle új az oldalon akkor kiküld egy automatikus emalit róla? Most így hírtelen ez a két megoldás jutott eszembe.

Vagy esetleg megkérdezed az adott képregény fórumában az adott honosítót, hogy milyen ütemben, mikor, hogy stb fognak jönni a képregények...

(Ez csak persze a magánvéleményem, és nem sértésnek szánom, de ne legyünk már annyira lusták, hogy most már a honlapot se akarjuk lecsekkolni, csak egyből a képregényt olvasni, hmm de most adtál egy ötletet: Legközelebb mindenkitől kikérdezzük privátban, hogy milyen képregényeket olvas és szeret és ezután majd minden olvasónak kiküldjük személyre szabottan az e-mail címére az elkészült cbr-eket...

De most egy kicsit komolyabban: Ha kicsit visszaolvasol pont ezen a fórumon, akkor láthatod, hogy mi is éppen a honosítóoldalak nagy gondja, és szerintem így egy kicsit a szarkasztikus stílusom is érthetővé válik... tekintve a te hsz-ed számát is.
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 17 18:50 Beküldte holloo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 17 20:29 #3347

  • DarkEagle
  • DarkEagle profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 11
  • Köszönetek száma: 3
Elnézést hogy nem érek rá egész nap 12 órás munka után még átnézni is több oldalt (és nem csak képregényes oldalakra gondolok) sőt még kommentelni is. Természetesen becsülöm a munkátok itt nem erről van szó hogy nem akarok az oldalra járni vagy hasonló. Te sem jársz olyan helyre ahol nincs mit nézni nem? Na ugye. :) Van kb 5-6 féle képregény itt az oldalon amit olvasok legalábbis egyelőre ezért esne jól egy lehetőség hogy RSS-t pl használni lehessen mert még a hírek láthatósága is reghez van kötve ami azért eléggé nonszensz főleg hogy ha azt nézem hogy szeretnétek komoly oldalt üzemelni. A letöltést még megérteném de a híreket nem értem. És itt nem lustaságról van szó én nem anyuci kisfia vagyok vagy kislánya hogy egész nap gép előtt ülök. Általában melóban olvasok pár füzetet ha van 10-15 perces szünetem Itthon kb arra van időm hogy egyek, fürödjek meg aludjak. Szóval ne haragudj ha nem kommenteltem még 2000-et. Azért mit ne mondjak ez is szép kis mentalitásra vall hogy ezt megjegyezted és hiába teszed oda hogy "egyéni vélemény" meg "nem sértésnek szánom" mert nagyon is annak szánod. Utálom ha hülyének néznek.

Én kedvesen és normálisan feltettem egy kérdést a válasz felettébb nem volt ilyen illedelmes. Na mindegy. ^^

Egyébként meg a legnagyobb butaság amit valaha hallottam hogy kérdezzem meg a Fórumban hogy ki mivel hogy halad. Ha kicsit bele gondolsz tudhatod hogy nem gépek dolgoznak nálatok sem hogy mindent ugyan akkor adtok ki. ;)
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 17 20:30 Beküldte DarkEagle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 17 21:01 #3349

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Nos, én anyukám kisfia vagyok (téged valószínű akkor a midikloriánok vagy mik nemzettek, ja várjunk úgy is anyukád kisfia/kislánya vagy... úúú nem értem ezt... na mindegy) Ja, de várjál már én is dolgozok napi 12 órát, és még sokszor többet is, ja és még van életem is, ja és még honosítok is vagy mi...

Ha nem tetszik az oldal felépítése vagy maga az oldal akkor ne járj ide. Nincs harag, nem kötelező, az, hogy felháborodva írod a választ megint csak pont ugyanaz, ami elhangzott lejjebb, feljebb, (attól függ kinek hogy van beállítva).

Miért ne lennének a hírek belépéshez kötve? Miért lenne úgy egyszerűbb? Ja, mert már belépni sincs ideje valakinek...

Ha neked nincs időd arra, hogy írj egy kb 2 percig tartó hsz-t a munkánkra, sőt arra sem, hogy végigpörgesd a híreket, akkor gondolod, hogy nekünk van arra, hogy majd személyesen mindenkinek küldjünk ajánlót, esetleg hírlevelet állítgassunk, vagy "face-s" oldalt üzemeltessünk. (Megj. ha majd egyikünknek lesz esetleg ideje, kedve rá, akkor talán, de erre semmi esély, ugyanis nekünk is annyi időnk van általában mint mondjuk neked, csak mi még honosítunk néha és a szabadidőnket inkább arra próbáljuk használni...

Ha pedig belegondolsz, akkor megkérdezted volna a fórumon vagy küldesz egy privit, biztos kaptál volna választ, mégha nem is vagyunk robotok, ja de persze neked csak annyi időd van, hogy pontosan júli 12-én 10 órakkor felnézz... igazad van sajnos ezt nem tudja garantálni egyikünk sem, hogy pont akkor lesz friss, de a napot mindig be tudjuk lőni. Ha pedig késik vagy nem jelenik meg valami annak úgyis mindig oka van.

Első hsz-nek pedig minden volt csak nem illedelmes, mondjuk a másodiknál már én is belőttem, hogy milyen gyerek is vagy te, ha már így belemerültünk ebbe, hogy ki milyen stb

Egyébként nem néztelek hülyének az előbb, mostmár viszont annak nézlek. Szép napot! És Jólét! :cool:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 17 23:07 #3351

  • DarkEagle
  • DarkEagle profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 11
  • Köszönetek száma: 3
Te komolyan ennyire kevés IQ-val rendelkezel??? Én 9 évig fordítottam, igaz nem képregényeket hanem Japán mangát és animét de sose voltam ekkora paraszt a letöltőkkel mint te. Nem kértem túl nagy dolgot, SŐT NEM IS KÉRTEM SEMMIT!!!! Egy rohadt egyszerű kérdést tettem fel te meg egyből elsírtad bánatod milyen rossz nektek fordítóknak hogy csak feljövünk letöltünk és meg sem köszönjük. Jaj te szegény. Most akkor hobbiból csinálod mert élvezed vagy E-Penis növelés miatt? Nem mindegy. Eddig is nagyra becsültem nem csak a ti mások munkáját is főleg mivel ingyen kapom meg. Én továbbra is normális hangnemben válaszoltam neked de te továbbra is felsőbbrendűnek hiszed magad mert te vagy az Admin. Itt nem arról van szó hogy ki mikor hova lép be. Én annyit mondtam hogy ha nem lenne reghez kötve a hírek olvasása akkor lehetne RSS-re iratkozni és egy helyen olvashatnák az emberek a híreket nem kéne nekik több 100 oldalt meglátogatni.

És attól hogy reg nélkül is láthatóak a hírek még nem vesz el a ti időtökből fél percet sem sőt ha a mezei látogató látja a híreket és véletlen felkelti valami az érdeklődését akkor még be is regelne. Ez eljutott az agyadig? Mert jelenleg a nagy semmit lehet látni reg nélkül.

Itt most a könnyebb használatról van szó de te továbbra is azt hajtogatod hogy milyen szar neked mert nem köszönik meg a munkád meg hogy lusták vagyunk belépni hogy elolvassunk egy hírt. Hogy valaki ennyire szűk látókörű legyen az már fájdalmas. Az pedig hogy a szokásos ovis módon felajánlod hogy ha nem tetszik valami el lehet ballagni az megint szánalmas. Kompromisszumról nem hallottál?

Én eleve nem kértelek meg arra hogy csinálj bármit is mégis úgy beszélsz mintha minden nap hálát kéne adnom neked. Te választottad hogy csinálod ezt az oldalt meg a projekteket nem én. Akkor meg tanuld meg elfogadni hogy az embereknek lesznek és vannak is igényeik.

De még egyszer elmondom: Nem kértem semmit. Feltettem egy egyszerű kérdést és ahelyett hogy normális választ kaptam volna egyből kioktattál hogy mit képzelek én. Az a baj a mai fordítókkal hogy azt hiszik ők szarták a spanyol viaszt és a lábuk nyomát is imádnunk kell. Nektek sem kötelező csinálni semmit tudtok angolul nyugodtan olvashatjátok. ti azt választottátok hogy közzéteszitek tudom is én milyen okból akkor fogadjátok el hogy lesznek kérdések nap mint nap és mindenféle óhaj sóhaj panasz bánat.

Részemről a vita lezárva mert értelmetlen olyan emberrel beszélni aki nem lát tovább a "Én ingyen csinálom neked te pedig töltöd szóval kussolj" elvnél.

Egyébként az anyuci kisfia részt úgy értettem hogy engem nem anyám tart el és nem otthon tespedek egész nap a gép előtt. 3 műszakban melózok a Paksi Erőműben és ahogy írtad is még nekem is van életem és általában nem sok időm marad képregényekre.

Ennyit akartam többet nem zaklatlak bennetek a kérdéseimmel amik továbbra sem parancsok voltak vagy kérések hanem kérdés de mindegy.

JA egyébként nem tudom mikor regeltem az oldalatokra de szó nélkül megtettem pedig egy darab hírt sem láttam és mai napig nem is töltöttem le semmit és ha utána nézel láthatod hogy megköszöntem amit letöltöttem szóval szerintem én korrektül viselkedtem.

Bár ezt a köszönöm gombot továbbra sem értem hogy miért van minden tagnál gomb és miért pont a fórumban. De mindegy.
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 17 23:13 Beküldte DarkEagle.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 19 10:14 #3361

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Tudom nagyon jól, hogy ki voltál/vagy, és mint írtam, ha nem tetszik az oldal nem kötelező idejárni. Ez a válaszod pedig tipikusan olyan, mint a többi olvasóé, akikről pont szó volt, akármennyire is kerekíted, hogy én mekkora gyökér vagyok.

A véleményem pedig továbbra is (a második hsz-ed után még jobban)
holloo beküldte:

Egyébként nem néztelek hülyének az előbb, mostmár viszont annak nézlek. Szép napot! És Jólét! :cool:
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 19 11:45 Beküldte holloo.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 19 23:37 #3364

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Egyre nagyobb rejtély előttem, hogy te és Dris miért nem jöttök ki. :) Legnagyobb haverok lehetnétek.
Utolsó szerkesztés: 2014 máj. 19 23:37 Beküldte talgaby.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 21 21:23 #3367

  • holloo
  • holloo profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Free Genosha
  • Hozzászólások: 380
  • Köszönetek száma: 94
Talgaby, ha ezt nekem címezted, akkor nem értem miről beszélsz, a legnagyobb haverok vagyunk Drissel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A Black Team Comics oldalról 2014 máj. 22 10:20 #3370

  • Dris
  • Dris profilkép
  • TÁVOL
  • Junior Boarder
  • Hozzászólások: 23
:D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.