Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Off

Dredd Bíró 2013 nov. 17 13:21 #2396

  • Carabas
  • Carabas profilkép
Hagy legyek telhetetlen :) : épp most néztem meg a tank girl filmet megint. Tank girlt nem akartok fordítani? :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 nov. 18 19:41 #2401

  • talgaby
  • talgaby profilkép
  • TÁVOL
  • Expert Boarder
  • Hozzászólások: 111
  • Köszönetek száma: 15
Ejha. Te vagy az első ember, akitől látom, hogy képes volt egynél többször végignézni. A képregény sokkal elborultabb, de jobb. Ugyanakkor nem sokszor futottam bele szkennjeibe, csak a pár újabb miniébe.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 nov. 18 19:48 #2402

  • cataclysm
  • cataclysm profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 161
  • Köszönetek száma: 41
Nekem is van pár Tank Girl szkennem ha valaki honosítani akar! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Dredd Bíró 2013 nov. 18 20:56 #2403

  • Carabas
  • Carabas profilkép
Pedig már több mint 5ször láttam szerintem :) És mindig borulok rajta. Speciel nekem is van fent a gépemen több mint 1giga tankgirl. Valóban még elborúltabb mint a film. Elalvás előtt pont kellemes, hallgatok mellé egy kis dead kennedys-t és nem kell semmi más tudatmódosító, h vicceseket álmodjak :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Off 2013 nov. 20 20:37 #2405

  • Carabas
  • Carabas profilkép
Tudom, h én vagyok a főhőzöngő az oldalon, pedig szeretem amit csináltok, de mért kellett átdobni az egész beszélgetést az off-ba? rendben, n nem teljesen dredd, de némi kommunikáció elkezdődött. A tankgirl ha jól tudom ugyan az a macskának a kölyke mint a bíró bácsi. Chavez is ide tévedt akinek a beszámolói miatt kezdtem el olvasni a dredd-et. Szerintem sokan kíváncsiak lennénk a 2000Ad-s dolgokra. Sokkal színesebb lenne az oldal felhozatala. Lehetne egy picit elvontabb rész is dredd, tank girl, ne adj isten hellblazer, tudom, tudom az vertigo, invisibles, kéne csinálnotok egy brit részleget . Lehet, h nem friss de érdekes, sőt nagyon érdekes. Esetleg még freak angels is jó lenne heti képregényben a 6oldalas sztorikkal. Csak öltetek de ha már elindultok brit részlegen ne hagyjátok kárba veszni.
köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Off 2013 nov. 20 21:02 #2406

  • Fairlight
  • Fairlight profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 155
  • Köszönetek száma: 81
Remélem nem sértődsz meg, de átkerült, mert Tank Girl nem Dredd, de ha jól tudom még csak nem is egy univerzumban játszódnak. A beszélgetést itt is lehet folytatni, arra való, nem tűnt el, megtalálható a mondóka itt is.
A Tank Girlhöz annyit tudok hozzáfűzni, hogy a filmet nem láttam, a képregényt, ha a 2000AD, Megazine szkennekben volt, ellapoztam. Szóval semennyire nem ismerem. A magam részéről 2000 AD repertoárból esélyesebb egy Strontium Dog, Rogue Trooper, ABC Warrioirs sztory, hogy csak néhányat soroljak, de épp most indulgat a Dredd is, és azt szeretném kikerekíteni a bestof sztoryk válogatásával. Ha nagyon tetszik a Tank Girl, akkor próbáld meg honosítani, veszteni nem veszthetsz vele.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Off 2013 nov. 21 19:04 #2409

  • Chavez
  • Chavez profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 16
A Tank Girl-nek csak annyi köze van a 2000AD-hez meg J. Dreddhez, hogy egy ideig futott sorozatként a Megazineben, illetve eredetileg a Deadline magazinban debütált, amit 2000AD-s arcok hoztak létre. Én olvastam párat, és tetszett is, de nem is érzem annyira erősnek. A 2000AD-ben sokkal jobb karakterek és ötletek vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Off 2013 dec. 02 20:48 #2439

  • loislane
  • loislane profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 1
Sziasztok!
Gyertek el hozzánk Smallville & DC magyar szerepjátékos oldalra! Sok karakter még teljesen szabad! :)

smallville.hungarianforum.com/

Szerkesztőktől lehet kérni, hirdetés, banner vagy partner cserét ? :)

köszönöm
üdv
Lois
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Off 2013 dec. 17 09:53 #2534

  • Pepea
  • Pepea profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 448
  • Köszönetek száma: 128
Nagyon aranyos kép, nézzétek meg! =D

A kép rejtve van vendégek elől, jelentkezz be vagy regisztrálj a megtekintéshez.
...Egy Köszönet mindig jólesik...
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 17 09:53 Beküldte Pepea.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: holloo, SilSur, keildavid, mozo1112

Off 2013 dec. 18 09:18 #2546

  • nezezon12
  • nezezon12 profilkép
  • TÁVOL
  • Senior Boarder
  • Hozzászólások: 46
  • Köszönetek száma: 22
Pókit miért nem engedik be? :konny: :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.